Od 1 listopada NOWE WARUNKI UBEZPIECZENIA - nawet 250 tysięcy EUR na Twoje leczenie za granicą!                                                                                                                                                          Uwaga! od listopada infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30!                                                                                                                                                

Ferie to zdecydowanie drugie wakacje w ciągu roku! Jest jednak jedna różnica - śnieg (jak jeszcze jest możliwość go zobaczyć), to podstawowa atrakcja podczas ferii. Nie ważne co będziecie robić, jak będziecie się bawić - pamiętajcie o Karie EURO26, która powinna uczestniczyć z Wami takich wypadach!

Kartę EURO26, która uprawnia do zniżek otrzymasz już od 21 PLN.

Dlaczego warto obrać kierunek na Kartę EURO26? Ponieważ powstała dla młodych ludzi, którzy uwielbiają podróże, przygody, aktywność fizyczną, pragną mieć dostęp do prawie 3 tysięcy ofert zniżkowych i rabatowych na najpotrzebniejsze usługi w Polsce oraz 50 tysięcy ofert zniżkowych i rabatowych na najpotrzebniejsze usługi w Europie. 

Kupując Kartę EURO26 jesteście ubezpieczeni przez cały rok – nie ważne czy się uczycie, bawicie, czy może podróżujecie!

 

Tylko TERAZ możecie wygrać vouchery na stok narciarski!! Konkurs TUTAJ

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.