NOWOŚĆ! Dwie bezpłatne wizyty u ortopedy lub chirurga oraz RTG kończyny w Kartach WORLD i SPORT!      20 REHABILITACJI W PAKIECIE WORLD I SPORT- NOWOSC!                   YOU CAN DRIVE - ubezpieczenie komunikacyjne specjalna oferta dla Posiadaczy Kart EURO26!

Dodatkowe usługi w ramach ubezpieczenia w pakietach WORLD i SPORT!

Wszystkie osoby, które wyrobią Kartę EURO26 z pakietem ubezpieczeniowym WORLD lub SPORT otrzymają następujące usługi realizowane przez POLMED:

  • e-konsultacja lekarska z wybranym specjalistą Polmed - w trakcie pobytu za granicą, niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia objętego ochroną ubezpieczeniową – bezpłatna porada polskiego lekarza specjalisty, tzw. e-konsultacja, za pośrednictwem sieci Internet - raz w roku.
  • dwie wizyty u ortopedy lub chirurga, 20 zabiegów rehabilitacyjnych po przyjeździe do Polski NOWOŚĆ! – bezpłatne porady specjalistyczne lekarza ortopedy lub chirurga - raz w roku.
  • jedno RTG kończyny NOWOŚĆ!

 

Dotyczy Kart z ubezpieczeniem WORLD lub SPORT!

 

Kiedy się przydaje?

  • Gdy przebywasz za granicą i potrzebujesz konsultacji polskiego lekarza.
  • Gdy wracasz z podróży z urazem i nie chcesz stać w kolejce do ortopedy lub chirurga.
  • Gdy wracasz z podróży i zmuszony jesteś skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych.

 

Dla kogo?

  • Z e-konsultacji mogą skorzystać wszyscy Ubezpieczeni legitymujący się Kartami EURO26 WORLD i SPORT, pod warunkiem, że zdarzenie objęte ochroną ubezpieczeniową wystąpiło podczas pobytu za granicą.
  • Z porady lekarza specjalisty ortopedy, chirurga i 20 zabiegów rehabilitacyjnych bezpłatnie mogą skorzystać wyłącznie Ubezpieczeni, którzy ulegli nieszczęśliwemu wypadkowi podczas pobytu poza granicami Polski i zgłosili to do ubezpieczyciela.

 

Dodatkowe informacje

 

EKONSULTACJE LEKARSKIE ePOLMED
Zanim połączysz się z lekarzem przygotuj numer swojej Karty EURO26

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.