Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

 

 

 

Podróżowanie po Europie jeszcze nigdy nie było tak proste jak TERAZ!

Interrail oraz EURO26 łączą siły, aby podróżowanie po Europie było proste i tańsze! Specjalnie dla Posiadaczy Kart EURO26 15% zniżki na bilety Interrail typu Global Pass! Z EURO26 oszczędasz od 31 EUR na bilecie!

 

40 000 kierunków w 30 krajach Europy!
Poznaj Interrail!

Czym jest Interrail?

 

To najprostszy sposób, aby na jednym bilecie dostać się do 30 krajów Europy! Interrail to międzynarodowy bilet kolejowy umożliwiający podróżowanie pociągami po całej Europie.

 

Na jednym bilecie dojedziesz do: Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Luksemburgu, Macedonii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Republiki Czarnogóry, Republiki Czeskiej, Republiki Irlandii (oraz Irlandii Północnej), Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Serbii, Turcji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz do Włoch.

 

 

Z #EURO26 otrzymasz około 50 000 znizek w Europie! Zaplanuj swój wymarzony wypad już TERAZ! Wszystkie zniżki znajdziesz TUTAJ.

 

Jak odebrać zniżkę na bilety Interrail z EURO26?

Pamiętaj, aby zgłaszając się po zniżkę, przygotować numer Karty EURO26! Po sprawdzeniu Twojej Karty otrzymasz kod zniżkowy na zakup biletu!

Po otrzymaniu kodu należy zakupić bilet poprzez stronę:

https://www.interrail.eu/en/euro26

 

 

 

To nie koniec dobrych wiadomości! Weź udział w konkursie i wygraj bilet Interrail typu Global Pass, na którym przemierzysz niemal całą Europę! Konkurs znajdziesz TUTAJ.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.