Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Koniec wakacji nie oznacza końca dobrej zabawy!

Z EURO26 możecie bawić się cały rok – już nieraz to chyba udowodniliśmy!?

Pamiętacie naszą akcję z zeszłego roku? Wyjazd do Popradu do AquaCity? W tym roku nie może być inaczej – mamy kolejną możliwość wyjazdu dla naszego Posiadacza na magiczny weekend dla dwóch osób do miejsca pełnego gorących wód termalnych na Słowacji.

 

Jak sami siebie reklamują: AquaCity Poprad - najlepszy aqua park i komfortowe zakwaterowanie. I to Ty możesz się tam znaleźć w dowolnym dla siebie terminie i co ważniejsze - z osobą towarzyszącą. Zakwwaterowanie, wyżywienie HB oraz wejście na basen i do strefy SPA w pakiecie!

AquaCity powstało w 2004 roku i jest wymieniane jako jedna z ważniejszych atrakcji na Słowacji. Poza atrakcją, która wpisana jest w nagrodę podczas pobytu, warto odwiedzić: Galerię Tatrzańską, Muzeum Podtatrzańskie oraz Muzeum w Spiskiej Sobocie.

 

Nie będziemy pisać o urokach miasta, jego zabytkach i dalej Was namawiać – w końcu to Słowacja. A jak sami wiecie „Co się wydarzyło na Słowacji…” :)

Jak już Was przekonaliśmy to teraz przejdźmy do rzeczy!

Chcecie wyjechać do Popradu? Chcecie przejść się ulicami tego magicznego miasta? Chcecie spędzić niezapomniane 2 dni w AquaCity i bawić się do upadłego?

Nic prostszego! Weźcie udział w naszym konkursie! Nagroda jest TEGO WARTA!

 

Zadanie konkursowe:

 

„Jestem w Popradzie i chcę wysłać pocztówkę do moich bliskich.”

Przygotujcie autorskie pozdrowienia prosto ze Słowacji!

 

*Możecie to zrobić w formie pisemnej.

*Możecie to zrobić w formie graficznej.

*Możecie to zrobić w formie foto/video.

 

Zróbcie to tak, żeby wygrać konkurs! Nagroda jest jedna – ale podwójna! :) Więc jest o co walczyć. A taki wyjazd nie trafia się codziennie.

 

Dodatkową atrakcją i nagrodą w konkursie jest projekt pocztówki ze zdjęciem zwycięzcy, na którym zostaną nadrukowane autorskie pozdrowienia z Popradu.

 

Przysyłajcie swoje pozdrowienia na konkurs@euro26.org.pl

Czekamy do 30.09!!

 

Uwaga! Mamy kody zniżkowe 10% na Flixbusa!! :) Napisz do nas na FB prośbę o kod lub zadzwoń pod 58 690 40 60!

 

Flixbusem dojedziesz m.in. do Popradu!

 

 

Regulamin konkursu TUTAJ

Szczegóły: uczestnicy konkursu muszą mieć ukończone 18 lat, mieć ważną Kartę EURO26 w trakcie trwania konkursu oraz być fanem strony www.facebook.com/euro26pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.