ubezpueczenie turystyczne

Skorzystaj z promocji „Podróżuj z mBankiem i EURO26”!

Masz ochotę na niezapomnianą podróż? Chcesz odkrywać świat i korzystać z wielu atrakcyjnych zniżek? A może szukasz konta, które nie obciąży cię zbędnymi opłatami i da ci pełną swobodę finansową? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealną propozycję!

Zapraszamy cię do skorzystania z wyjątkowej promocji „Podróżuj z mBankiem i EURO26”, dzięki której możesz założyć konto w mBanku i otrzymać od mBanku voucher uprawniający do odbioru darmowej Karty EURO26 World Extra z ubezpieczeniem kosztów leczenia za granicą na ponad 1,1 mln złotych! To wyjątkowa okazja, która da ci szanse na duże oszczędności! Z kontem w mBanku i Kartą EURO26 World Extra nie tylko możesz podróżować taniej, bezpieczniej i wygodniej, ale możesz skorzystać z ponad 30 000 zniżek w Europie i Polsce!

Co musisz zrobić, żeby otrzymać Kartę EURO26 World Extra za darmo?

To niezwykle proste! Otwórz konto w mBanku oraz przelej na nie w ciągu 7 dni jednorazowo conajmniej 500 zł. I tyle 🙂 Oprócz vouchera z kodem do odbioru darmowej Karty EURO26 World Extra, możesz otrzymać od mBanku jeszcze dodatkowy bonus – aż do 350 zł premii w postaci zwrotu na konto!!! Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij poniżej właściwy przycisk!

Dlaczego warto otworzyć konto w mBanku?

  • Konto w mBanku da Ci pełną kontrolę nad swoimi finansami. Możesz zarządzać nim przez Internet, telefon lub aplikację mobilną. Nie płacisz za prowadzenie konta, za przelewy, za wypłaty z bankomatów.
  • Masz dostęp do atrakcyjnych ofert kredytowych, lokat, funduszy inwestycyjnych i kart kredytowych. Masz też wsparcie profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji!
  • mBank to silna marka, która dba o swoich klientów i oferuje im najlepsze rozwiązania! Dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy dla ciebie specjalną promocję „Podróżuj z mBankiem i EURO26”!

Co zyskasz z kontem w mBanku?

Otrzymasz darmowe konto osobiste, które pozwoli Ci zarządzać swoimi finansami przez internet, telefon lub smartwatch. Nie zapłacisz za prowadzenie konta, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów i wiele więcej!

Skorzystasz z bogatej oferty produktów i usług finansowych, takich jak jak przelewy na telefon, regularne oszczędzanie, szybkie przelewy na telefon i programy lojalnościowe! W mBanku znajdziesz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań

Będziesz mógł liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie. W mBanku masz do dyspozycji infolinię, czat przez Messengera i aplikację mobilną. Możesz też odwiedzić jedną z ponad 200 placówek lub skorzystać z bankowości elektronicznej.

UWAGA!

Czy wiesz, że mając konto osobiste w mBanku możesz zarabiać na swoim koncie dzięki programowi mOkazje, który oferuje ci atrakcyjne rabaty i cashbacki w wielu sklepach i usługach? A to wszystko z wygodną aplikacją mobilną i internetową, która pozwoli ci zarządzać swoimi finansami w dowolnym miejscu i czasie. Ciesz się z jednego z najlepszych kont osobistych na rynku!

Do kiedy trwa promocja?

Promocja „Podróżuj z mBankiem i EURO26” trwa wyłącznie do 27.09.2023!

Co zyskasz z Kartą EURO26 World Extra?

To się po prostu opłaca!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zdobędziesz ubezpieczenie turystyczne z kosztami leczenia na ponad 1,1 mln złotych!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz ochronę na wyjazdy za granicę przez cały rok! Nie obowiązują cię limity wyjazdów!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz całoroczne ubezpieczenie NNW w Polsce i za granicą!

Zobacz, co jeszcze otrzymasz!

1

Ubezpieczenie NNW na cały rok, nie tylko za granicą ale również w Polsce! (poza USA i Kanadą)aż do 5 000 euro!

2

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

3

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 5 000 euro!

4

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

5

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 2 500 euro!

6

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportów amatorskich letnich i zimowych!

7

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

8

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2 500 zł!

9

Wypłatę świadczenia z tytułu pobytu
w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – 80 zł przy po- bycie w szpitalu do 7 dni, 160 zł – przy pobycie w szpitalu powyżej 7 dni

10

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala!

11

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

12

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORD możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie ubezpieczeniowym (kartę produktu) TUTAJ


Dowiedz się więcej o tym co zyskasz z mBankiem!