Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ KARTĘ PODARUNKOWĄ DO SIECI SKLEPÓW EMPIK O WARTOŚCI 500 ZŁOTYCH.

 

Na tej stronie dowiesz się jak wygrać kartę podarunkową o wartości 500 złotych do wykorzystania w sieci salonów EMPIK oraz na empik.com- czytaj dalej!

 

Karta EURO26 to od ponad 20 lat ubezpieczenie i zniżki dla młodych osób, które kochają życie i korzystają z niego. Możliwości jakie daje Karta są ogromne, dlatego chcielibyśmy, abyście opowiedzieli nam o Waszych doświadczeniach w związku z posiadaniem Karty EURO26.

 

Co należy zrobić?

 

Weź udział w konkursie i opowiedz nam o swojej przygodzie z Kartą EURO26. Może to być historia o tym jak uzyskałeś fajną, mega zniżkę lub jak skorzystałeś z pomocy w ramach ubezpieczenia. Nie musi być to historia związana z wyjazdem, mogła wydarzyć się w Twoim mieście, nawet w sąsiedztwie. Czekamy na wszystkie historie, które sprawiły, że Karta EURO26 okazała się przydatna i macie z nią związane miłe wspomnienia.

Jak wysłać zgłoszenie?

 

Forma pracy jest dowolna. Możesz nagrać filmik i wrzucić go na YouTube, zrobić prezentację, wpis na blogu, co tylko chcesz. Należy pamiętać, że w przypadku filmików i wpisów na blogach należy wysłać nam link. Po wrzuceniu filmiku na YouTube prześlij nam swój klip również na adres konkurs@euro26.org.pl, nie zapomnij o linku do swojego filmu oraz o numerze kontaktowym! Chcemy do Ciebie zadzwonić z informacją o wygranej! Wysłanie maila z plikiem oraz linkiem do video jest obowiązkowe! Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z przesłaniem pliku napisz nam o tym!

Prace wysłane mailem nie mogą mieć więcej niż 10 MB.

Możesz również wrzucić film na swój profil na FB! Pamiętaj, że musi być on widoczny publicznie, abyśmy mogli go zobaczyć!

 

Prace należy wysyłać na adres: konkurs@euro26.org.pl

 

Jaki jest termin wysyłania zgłoszeń?

 

Na Wasze prace czekamy do 31.07.2019 do godziny 23:59.

 

Kiedy poznamy wyniki konkursu?

 

Wyniki ogłosimy 05.08.2019. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo/telefonicznie i wrzucimy post na naszego FB.

 

Co jest nagrodą?

 

Nagrodą w konkursie jest karta podarunkowa o wartości 500 złotych do sklepu EMPIK do wykorzystania w salonach oraz na empik.com.

 

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.