Zostań naszym partnerem i zaoferuj zniżki do karty Euro26! To świetna okazja, żebyś mógł dotrzeć do milionów młodych ludzi w Europie, którzy korzystają z tej karty. Pokaż im swoją ofertę na naszej stronie,w aplikacji i blogu. Zyskasz rozpoznawalność, nowych klientów i lojalność  – i to całkowicie za darmo!  Skontaktuj się z nami przez formularz i dołącz do nas!

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ ZNIŻKODAWCĄ I Z NAMI SIĘ PROMOWAĆ? 

Najważniejszym powodem jest to, że dotrzesz do nowych klientów i odbiorców – bez ponoszenia inwestycji. Nasz zasięg to nie tylko Polska! To również turyści przybywający z całej Europy do Polski! Oferujemy ci możliwość dotarcia do kilku milionów osób!

Jesteśmy członkiem EYCA  (European Youth Card Association) – organizacji pozarządowej i non-profit, która zrzesza 37 organizacji w Europie, i której logo znajduje się na naszej karcie Euro26 ! Logo EYCA to znak rozpoznawalny na całym świecie, a my jesteśmy krajowym wydawcą karty.

 • Naszych partnerów promujemy nie tylko w Polsce, ale również za granicą poprzez wpisanie ich do globalnej wyszukiwarki pod adresem: Zniżki – EYCA & Do more. Bądź kimś więcej. (eyca.org
 • Na świecie jest już ponad 6 milionów młodych osób korzystających z karty, aż w 37 krajach Europy! 
 • Karta Euro 26 ma w samej Polsce ponad 15 tysięcy użytkowników rocznie, a działamy na rynku od dwudziestu lat!

Pomyśl, ile musiałbyś wydać na reklamę, aby dotrzeć do tak ogromnej ilości potencjalnych klientów lub odbiorców!

Dołącz do silnych marek, które promują już z nami swoją ofertę!

Posiadacze naszych kart w Polsce ciągle korzystają z wyszukiwarki zniżek i poszukują ciekawych ofert. Podobnie jest z turystami z zagranicy, którzy wpisują nazwę kraju lub miasta i wybierają interesującą ich kategorię. Dzięki temu widzą listę dostępnych zniżek wraz z opisem i warunkami skorzystania. Czy wiesz, że z samych Niemiec do Polski przyjeżdża w celach turystycznych co roku ponad 5 milionów osób? żródło

Ideą EYCA jest oszczędzanie pieniędzy, odkrywanie nowych miejsc, kultur, ludzi i możliwości, dlatego karta  jest tak niezwykle popularna. Z kartą można taniej podróżować, odwiedzać muzea, kina, teatry, restauracje i wiele innych ciekawych miejsc. Dodatkowo nasze karty zawierają ubezpieczenie podróżne z bardzo dobrym zakresem ochrony, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność.

Jeżeli twoją grupą docelową są osoby w wieku od 5 do 30 lat i masz dla nich ciekawą propozycję, chcesz się wyróżnić i możesz zaoferować zniżkę – serdecznie zapraszamy: Dołącz do nas! lub jeśli już z nami współpracowałeś – Kontynuuj tą współpracę!

Prowadzisz instytucję kultury? Restaurację? Jesteś usługodawcą? Znasz swój rynek, konkurentów i wiesz jaki poziom będzie rabatu będzie interesujący dla twoich potencjalnych klientów lub odbiorców. Daj się lepiej poznać!

Co oferujemyw ramach dołączenia do pogramu?

 • Twoja propozycja ze zniżką będzie promowana na globalnej stronie EYCA  w wyszukiwarce zniżkodawców! Obecnie na świecie jest  ponad 6 milionów użytkowników karty w 37 krajach Europy!  
 • Twoja oferta będzie również widoczna w wyszukiwarce aplikacji mobilnej EYCA dla zarejestrowanych użytkowników karty! 
 • Na naszej nowej stronie internetowej (premiera już przed wakcjami!) w sekcji Blog  umieścimy na twoje życzenie przygotowany przez Ciebie ciekawy artykuł na 2 000 znaków! Prosimy, aby nie był to artykuł sprzedażowy – bo tych nikt nie czyta, ale możesz opowiedzieć inspirującą historię, podzielić się wartościowymi treściami i inteligentnie nakierować uwagę czytelników na swoją działalność. Przekierujemy ich na koniec do Twojej strony! To ci się opłaci! Inwestujemy w sposób ciągły w reklamę – przez ostatnie 6 miesięcy naszą stronę odwiedziło 2,76 mln osób (!)
 • Ale to nie wszystko! Umieścimy również post o naszej współpracy na naszym fanpage na Facebooku, a mamy dość duże grono odbiorców  – ponieważ obserwuje nas ponad 9 tyś. osób!

Dzięki współpracy z nami masz szansę na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie lojalności stałych. Udzielając zniżek do karty Euro26 przyciągniesz do siebie młodych ludzi, którzy szukają atrakcyjnych ofert i sprawisz, że będą polecać Twoją firmę lub instytucję swoim znajomym oraz rodzinie!

Jak możesz do nas dołączyć?

 • To proste! Zapoznaj się z warunkami umowy. Draft umowy jest dostepny TUTAJ​​
 • Uzupełnij formularz i prześlij go do nas! 
 • Wysyłając dane wyrażasz zgodę na to, żebyśmy się z tobą skontaktowali i akceptujesz warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności​
 • Po otrzymaniu od ciebie danych dokonamy weryfikacji twojego zgłoszenia i się z tobą skontaktujemy. Dlaczego dokonujemy weryfikacji? Musimy sprawdzić, czy twoja obecna działalność jest spójna z naszą misją. 

 • Jeżeli to my się z tobą skontaktowaliśmy pierwsi (otrzymałeś od nas sms lub wiadomość e-mail), to oznacza że łączyła już nas historycznie umowa o współpracy, ale musimy zweryfikować twoje dane, aby móc dalej cię promować – tym bardziej prosimy zaktualizuj swoje dane w formularzu kontaktowym i potwierdź chęć uczestnictwa dalej w projekcie

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania śmiało napisz do nas na: kontakt@euro26.pl 

Pobierz umowę