UBEZPIECZENIE CHOROBY TROPIKALNE

EURO26 – UBEZPIECZENIE, KTÓRE DZIAŁA W PRZYPADKU ZACHOROWANIA NA CHOROBĘ TROPIKALNĄ (MALARIA, DŻUMA, EBOLA, UKĄSZENIA ITD.)!

Wyjeżdżasz w tropiki i szukasz sprawdzonego ubezpieczenia, które działa w przypadku zachorowania na chorobę tropikalną? Jesteś w dobrym miejscu!

Karta EURO26 oferuje aż 8 wariantów ubezpieczenia, z czego warianty WORLDWORLD EXTRASPORT oraz SPORT EXTRA to polisy, które działają na całym świecie z wyłączeniem USA i Kanady (istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia na ten teren –  TUTAJ). Jeśli chcesz tanio kupić ubezpieczenie, które pomoże Ci w nagłych przypadkach (koszty leczenia, NNW, OC, OC Sport) i sprawnie działa poza Polską –  wybór jest prosty – EURO26!

Często pytacie nas, czy będąc za granicą można wyrobić ubezpieczenie EURO26. Odpowiedź brzmi: TAK! Co więcej, Kartę EURO26 można bezproblemowo zamówić na zagraniczny adres! Pamiętaj tylko o tym, że jeśli w momencie zakupu Karty przebywasz za granicą, obowiązuje 7 dniowy okres karencji – ochrona ubezpieczeniowa zacznie działać po upływie tego terminu!!

Jeśli planujesz dłuższy wypad poza Polskę, wybierz EURO26! Ubezpieczenie działa ZAWSZE 365 dni i nie ma limitu czasowego pobytu za granicą! Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z polisy podczas studiów za granicą, ERASMUS-a, czy podczas fascynujących podróży dookoła świata, a nawet podczas legalnej pracy za granicą!

Polecamy warianty WORLD EXTRA lub SPORT EXTRA – to 250 tysięcy EUR na koszty leczenia!

EURO26 otrzymasz ponad 60 tysięcy #MEGA zniżek w Europie! (Lizbona, Barcelona, Paryż, Londyn, Edynburg, Madryt)

Karta EURO26 to projekt, który istnieje na rynku już ponad 20 lat! Przez dwie dekady dostarczamy młodym osobom w wieku od 5 do 30 roku życia jedno z najbardziej uniwersalnych oraz kompleksowych ubezpieczeń na rynku! Ubezpieczenie dostarcza rzetelna i sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży – UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Nasze ubezpieczenie działa! Potwierdzają to autentyczne historie, które znajdziesz:

LINK  Podróż Odbyta
LINK  Stop, a się kręci
LINK  Przez świat na Fazie
LINK Karabon voyage
LINK  Mana w podróży

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

mail – kontakt@euro26.pl

FB – facebook.com/euro26pl

Podobne wpisy