Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo przez 365 dni w roku?

Karta EURO26 to dedykowany produkt ubezpieczeniowy, który zawiera ubezpieczenie NNW, OC, koszty leczenia za granicą i pomoc assistance. To NNW szkolne i ubezpieczenie turystyczne w jednym, co oznacza że płacisz raz i zyskujesz bardzo szerokie możliwości wykorzystania Karty.

Ubezpieczenie obowiązuje pełen rok, dzięki temu chroni dziecko w różnych sytuacjach: w szkole, na boisku, w domu, na feriach, w trakcie wakacji, w trakcie treningów, w trakcie pobytu za granicą! Jest to ubezpieczenie stworzone wyłącznie dla nas przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i nigdzie w Polsce nie dostępne z tak szerokim zakresem ochrony obowiązującym przez cały rok, i do tego w tak niskiej cenie!

Zanim przedstawimy Ci zakres ubezpieczenia chcemy zasygnalizować, że z dowolną Kartą EURO26 możesz również korzystać z wielu zniżek w Polsce (zakupy, restauracje, baseny itd.) oraz z prawie 30 tysięcy zniżek w Europie. To dodatkowa wartość w cenie Karty! Oto przykłady:

Wróćmy jednak do najważniejszej kwestii: Jak możesz swoje dziecko zabezpieczyć przez cały rok?

Na rynku jest wiele polis, ale mają często wyłączenia aktywności sportowych i niskie koszty leczenia za granicą. Karta EURO26 zabezpieczy Twoje dziecko gdy jest aktywne ruchowo, gdy trenuje jakiś sport i gdy wyjeżdża na obóz lub kolonie. Karta chroni również w trakcie zajęć w szkole, w trakcie podróży na ferie, zabezpieczy szaleństwa zimowe lub wakacyjne – a w opcji Sport Extra zabezpieczy również koszty leczenia (KL) za granicą, jeżeli Twoje dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Suma KL jest bardzo wysoka – na ponad 1 mln złotych. To nie jest iluzoryczne ubezpieczenie! To bardzo konkretne wsparcie i duże oszczędności dla Ciebie jako Rodzica, gdyby coś się wydarzyło.

Z Kartą nie musisz się również martwić się o odszkodowanie, gdy Twoje dziecko niechcący wyrządzi komuś szkodę w mieniu lub na osobie – również w sytuacji, gdy dziecko uprawia sport (zazwyczaj jest to wyłączone). Na dole strony podajemy specyfikację dwóch najbardziej popularnych Kart wybieranych przez Rodziców. Porównaj warunki ubezpieczenia dla każdej Karty.

Z Kartą EURO26 twoje dziecko zyska również całoroczne ubezpieczenie szkolne – możesz wybrać ochronę tylko na terytorium Polski (Karta POLSKA SPORT EXTRA + REHA), lub jeżeli podróżujesz z dzieckiem za granicę – skorzystaj z Karty SPORT EXTRA +REH+OC! Dziecko zyska ochronę i w Polsce, i za granicą!

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie dla dziecka?

Z Kartą EURO26 masz dostępnych wiele wariantów ubezpieczeń, możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ. Żeby było łatwiej dokonać ci wyboru odpowiedz sobie na te trzy pytania na start:

O pierwszym ważnym pytaniu już napisaliśmy. Na jakim terenie chcesz, aby ubezpieczenie dla dziecka obowiązywało? Czy tylko w Polsce? Za granicą? A może i w Polsce, i za granicą? Jeśli jesteś pewien, że w ciągu roku twoje dziecko nie wyjedzie ani razu za granicę – wystarczą ci karty z serii POLSKA!

Czy twoje dziecko uprawia jakieś aktywności sportowe np. trenuje jakąś dyscyplinę albo po prostu jeździ na rowerze, lub gra w piłkę. Jeśli tak jest, to sprawdź czy w danym wariancie nie ma wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela w związku z uprawianiem sportu przez dziecko!

Trzecim ważnym pytaniem jest to, czy posiadasz własne środki, aby w razie wypadku samodzielnie pokryć koszty powrotu Twojego dziecka do zdrowia? Jeśli nie, postaw na ubezpieczenie, które będzie w stanie realnie zabezpieczyć tego rodzaju sytuacje. Będziesz spać spokojniej!

Zakres ubezpieczenia w Karcie EURO26

1

Ubezpieczenie na cały rok, na terenie Polski w szkole i poza nią! W polisie Sport Extra – dużo więcej! Porównaj karty poniżej!

2

Ochrona w trakcie uprawiania sportów amatorskich, treningów, zawodów (zazwyczaj jest to wyłączone!)

3

Ochrona NNW w przypadku złamań, zwichnięć, skręceń, oparzeń i odmrożeń!

4

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (inwalidztwo)!

5

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek)!

6

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce!

7

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków!

8

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)!

9

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych przez twoje dziecko!

10

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych przez twoje dziecko w trakcie aktywności sportowych

11

Płacisz raz – a twoje dziecko korzysta cały rok!

12

Polisa chroni twoje dziecko także podczas wakacji i ferii zimowych!


Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart SPORT EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ (Rozdział I § 3 ust.3 i pozostałe) a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart POLSKA SPORT EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ.

Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla dziecka z Kartą EURO26?

Bez posiadania polisy wszystkie koszty ratowania dziecka poniesiesz z własnej kieszeni. Porównaj dwie najbardziej popularne polisy w Karcie EURO26 dla dziecka!

SPORT EXTRA +REH+OC

89 groszy dziennie za ochronę podczas wszelkich aktywności twojego dziecka w Polsce i za granicą! Ochrona cały rok!

324,00 zł

 • Koszty leczenia za granicą i assistance: 250 000 € !
 • Koszty ratownictwa: 8 000
 • NNW: 5 000 €
 • NNW: na Polskę i Świat (bez USA i Kanady)
 • OC pryw. do 20 000 €
 • OC SPORT: do 10 000 €
 • Sporty amatorskie, w tym: narciarstwo, snowboard, surfing, kitesurfing, zajęcia teambulding!
 • Sporty uprawiane w szkole i poza zajęciami np. w ramach regularnych treningów, udział w zawodach, udział w obozach sportowych, kondycyjnych, sporty w ramach przynależności do klubów sportowych,
 • Bagaż: 200 €
 • Rehabilitacja: 1000 zł
 • OC na terenie Polski: 20 000 €
 • Koszty leczenia za granicą!
POLSKA SPORT EXTRA + REHA

39 groszy dziennie za ochronę podczas wszelkich aktywności twojego dziecka w Polsce! Ochrona cały rok!

141,00 zł

 • NNW (inwalidztwo) 30 000 zł (!)
 • NNW (uszczerbek) 30 000 zł (!)
 • NNW: na Polskę
 • OC pryw. 80 000 PLN
 • OC SPORT: do 10 000 PLN
 • Sporty amatorskie, w tym: narciarstwo, snowboard, surfing, kitesurfing, zajęcia teambulding!
 • Sporty uprawiane w szkole i poza zajęciami np. w ramach regularnych treningów, udział w zawodach, udział w obozach sportowych, kondycyjnych, sporty w ramach przynależności do klubów sportowych,
 • Rehabilitacja: 1 000 zł
 • Koszty nabycia protez i środków pomocniczych: 2 500 PLN
 • o NNW szkolne

Po dokonaniu zamówienia potwierdzenie zakupu otrzymasz od razu na wskazany ades e-mail, a certyfikat polisowy oraz numer Karty EURO26 wraz z instrukcją zarejestrowania Karty w aplikacji mobilnej otrzymasz mailem najpóźniej w ciągu 24h! Na każdym etapie służymy wsparciem, w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Obsługa klienta: 58 690 40 60 pon-pt od 8:30 do 16:30 email: kontakt@euro26.pl