baner praca

Ubezpieczenie dla osoby pracującej za granicą!

Jeśli planujesz wyjechać do pracy za granicą, musisz pomyśleć o ubezpieczeniu. Ubezpieczenie zapewni ci ochronę w razie nagłego zachorowania trakcie wykonywania pracy, prakty czy wolontariatu! Nagłe zachorowanie to powstały w sposób nagły i niespodziewany stan chorobowy, zagrażający życiu lub zdrowiu wymagający udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej. Z naszą Kartą zyskujesz dodatkowo ochronę na wypadek zaostrzenia choroby nowotworowej, psychicznej a nawet przewlekłej!

Również z Kartą – zyskujesz OC w życiu prywatnym. Jeżeli niechcący „zalejesz” sąsiada wynajmując mieszkanie za granicą zyskasz zabezpieczenie. Uwaga: Karta EURO26 nie obejmuje OC zawodowego, ponieważ jest to zupełnie inny produkt ubezpieczeniowy. Jeśli wyrządzisz więc komuś szkodę na osobie lub materialną w trakcie wykonywania pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej – polisa nie zadziała. Jeśli jednak szkoda dotknie Ciebie, ulegniesz nieszczęsśliwemu wypadkowi, doznasz zawału lub udaru w trakcie wykonywania pracy (lub poza nią) – ubezpieczenie w Karcie EURO26 Cię ochroni!

Jak wybrać najlepszy wariant ubezpieczenia?

Z Kartą EURO26 masz dostępnych szesnaście wariantów ubezpieczeń, które możesz wykorzystać do pracy za granicą. Są to karty w wariantach WORLD oraz SPORT. Możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ.
Przy wyborze wariantu ubezpieczenia z Kartą EURO26 zwróć uwagę na kryteria poniżej.

Zakres terytorialny
Ubezpieczenie w Karcie EURO26 obowiązuje na całym świecie oprócz USA i Kanady. Jeżeli jednak właśnie tam wyjeżdżasz, zobacz w jaki sposób możesz zdobyć ubezpieczenie. Zajrzyj TUTAJ.

Zakres ochrony
Dobrze jest, jeśli ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia, pobytu w szpitalu, zakupu leków i środków medycznych, transportu medycznego, czy przyjazdu i pobyt bliskiej osoby w przypadku twojego wypadku. Nasze karty to zapewniają!

Wyłączenia z ochrony
Sprawdź za co ubezpieczyciel odpowiada, a za co nie. Nie da się ubezpieczyć „od wszystkiego”, ale szukaj jak największego zakresu ochrony. Miej jednak świadomość, że spowodowanie szkód pod wpływem alkoholu czy praca bez wymaganych zezwoleń nie podlega nigdy ochronie.

Jeśli poza pracą będziesz uprawiać sporty wysokiego ryzyka, ekstremalne zawodowe czy wyczynowe wybierz kartę w wariantach SPORT. Jeśli uprawiasz sport wyłącznie amatorsko przyjrzyj się karcie WORLD EXTRA + REHABILTACJA + OC, która oferuje potężną sumę kosztów leczenia na poziomie 250 000 euro!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie turystyczne z Kartą EURO26?

Ubezpieczenie z Kartą EURO26, pomimo że jest dostępne w bardzo niskich cenach zawiera bardzo szeroki zakres ochrony. Co więcej, żeby je nabyć nie musisz wcale przebywać w Polsce! Jeżeli już jesteś za granicą np. turystycznie – możesz zamówić kartę online i po okresie 7 dni karencji cieszyć się aktywną ochroną!
Jeżeli jedziesz za granicę jako wolontairiusz lub na praktyki zawodowe również możesz skorzystać z ubezpieczenia. Będą obowiązywały cię te same zasady i przywileje co osobę, która wyjeżdża w celach zarobkowych! Sprawdź poniżej co zyskujesz!

Ubezpieczenie na cały rok, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą! (poza USA i Kanadą)

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (inwalidztwo) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 2 500 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportu

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2500 zł!

Wypłatę świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – 80 zł przy pobycie w szpitalu do 7 dni, 160 zł – przy pobycie w szpitalu powyżej 7 dni

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji lub kwrantanny podczas podróży zagraniczne
– do 1 000 euro!

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORLD możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie ubezpieczeniowym (kartę produktu) TUTAJ


Co zyskujesz z Kartą EURO26 WORLD EXTRA + REHA + OC?

ubezpieczenie NNW oraz OC zadziała nie tylko za granicą, ale również w Polsce!

nie musisz mieć dodatkowego ubezpieczenia żeby zwiedzać świat!

możesz śmiało uprawiać sport amatorski np. narciarstwo, snowbord, surfing, kitesurfing!

Z ubezpieczeniem w Karcie EURO 26 możesz spokojnie przebywać za granicą w celach zarobkowych.

Za kartę zapłacisz tylko 267,00 zł za ubezpieczenie na cały rok!
To tylko 73 grosze dziennie, w zamian za bardzo wysoką sumę kosztów leczenia za granicą, pokrycie kosztów ratownictwa oraz szeroki zakres ochrony.

Zamów swoją Kartę EURO26 i czuj się bezpiecznie w drodze do i z pracy!

TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA!