Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Przebywasz za granicą i potrzebujesz ubezpieczenia? Zamów Kartę EURO26!

 

Karta EURO26 oferuje aż 8 wariantów ubezpieczenia, z czego warianty WORLD, WORLD EXTRA, SPORT oraz SPORT EXTRA to polisy, które działają na całym świecie z wyłączeniem USA i Kanady (istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia na ten teren -  TUTAJ). Jeśli chcesz tanio kupić ubezpieczenie, które pomoże Ci w nagłych przypadkach (koszty leczenia, NNW, OC, OC Sport) i sprawnie działa poza Polską -  wybór jest prosty - EURO26!

 

Ważna informacja! Ubezpieczenie działa w przypadku zarażenia się koronawirusem! Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

 

Często pytacie nas, czy będąc za granicą można wyrobić ubezpieczenie EURO26. Odpowiedź brzmi: TAK! Co więcej, Kartę EURO26 można bezproblemowo zamówić na zagraniczny adres! Pamiętaj tylko o tym, że jeśli w momencie zakupu Karty przebywasz za granicą, obowiązuje 7 dniowy okres karencji - ochrona ubezpieczeniowa zacznie działać po upływie tego terminu!!

 

Jeśli planujesz dłuższy wypad poza Polskę, wybierz EURO26! Ubezpieczenie działa ZAWSZE 365 dni i nie ma limitu czasowego pobytu za granicą! Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z polisy podczas studiów za granicą, ERASMUS-a, czy podczas fascynujących podróży dookoła świata, a nawet podczas legalnej pracy za granicą!

 

Polecamy warianty WORLD EXTRA lub SPORT EXTRA - to 250 tysięcy EUR na koszty leczenia!!

 

Z EURO26 otrzymasz ponad 60 tysięcy #MEGA zniżek w Europie! (Lizbona, Barcelona, Paryż, Londyn, Edynburg, Madryt)

 

Karta EURO26 to projekt, który istnieje na rynku już ponad 20 lat! Przez dwie dekady dostarczamy młodym osobom w wieku od 5 do 30 roku życia jedno z najbardziej uniwersalnych oraz kompleksowych ubezpieczeń na rynku! Ubezpieczenie dostarcza rzetelna i sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży - UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Nasze ubezpieczenie działa! Potwierdzają to autentyczne historie, które znajdziesz:

 

LINK  Podróż Odbyta

LINK  Stop, a się kręci

LINK Karabon voyage

 

 

Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia, przebywasz na dłużej poza Polską i nie ukończyłaś/eś 30 roku życia, nie zastanawiaj się!  Za mniej niż 100 PLN zapewnisz sobie ochronę na 365 dni!

 

Wyrobienie ubezpieczenia trwa 5 minut, a potwierdzenie zawarcia polisy otrzymasz od razu na maila!

 

 

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.