Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Przebywasz za granicą i potrzebujesz ubezpieczenia? Zamów Kartę EURO26!

 

Karta EURO26 oferuje aż 8 wariantów ubezpieczenia, z czego warianty WORLD, WORLD EXTRA, SPORT oraz SPORT EXTRA to polisy, które działają na całym świecie z wyłączeniem USA i Kandy (istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia na ten teren -  TUTAJ).

 

Często pytacie nas, czy będąc za granicą można wyrobić ubezpieczenie EURO26. Odpowiedź brzmi: TAK! Co więcej, Kartę EURO26 można bezproblemowo zamówić na zagraniczny adres! Pamiętaj tylko o tym, że jeśli w momencie zakupu Karty przebywasz za granicą, obowiązuje 7 dniowy okres karencji - ochrona ubezpieczeniowa zacznie działać po upływie tego terminu!!

 

Jeśli planujesz dłuższy wypad poza Polskę, wybierz EURO26! Ubezpieczenie działa ZAWSZE 365 dni i nie ma limitu czasowego pobytu za granicą! Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z polisy podczas studiów za granicą, ERASMUS-a, czy podczas fascynujących podróży dookoła świata!

 

Z EURO26 otrzymasz ponad 50 tysięcy #MEGA zniżek w Europie! (Camp Nou, Disneyland, FlixBus)

 

Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia, planujesz wyjazd za granicę, nie ukończyłaś/eś 30 roku życia, nie zastanawiaj się!

 

 

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.