Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Ubezpieczenie sportowe EURO26 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy kochają aktywny tryb życia!

 

Na tej stronie poznasz jedno z najlepszych oraz najtańszych ubezpieczeń dostępnych na rynku! W ofercie EURO26 posiadamy polisy ubezpieczeniowe, które honorowane są przez trenerów podczas treningów oraz przez organizatorów podczas wszelkich zawodów sportowych.  Ubezpieczamy nawet rycerzy! :) Zostań z nami!

 

Karta EURO26 to projekt, który istnieje na rynku już ponad 20 lat! Przez dwie dekady dostarczamy młodym osobom w wieku od 5 do 30 roku życia jedno z najbardziej uniwersalnych oraz kompleksowych ubezpieczeń na rynku! Ubezpieczenie dostarcza rzetelna i sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży - AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

 

Zgodnie z polskim prawem, osoba, która bierze udział w zawodach lub jest członkiem klubu sportowego ma obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW - jest to absolutne minimum dla każdego sportowca!

Poznaj ofertę ubezpieczeń dostępnych w ramach Karty EURO26, które w swoim standardzie oferuje odpowiednie dla sportowców ubepieczenie NNW oraz OC w życiu prywatnym i OC Sport!
To wszystko masz w jednej polisie już od 76 PLN rocznie!! Więcej informacji znajdziesz poniżej - stay tuned!

Poznaj Karty EURO26 POLSKA SPORT oraz POLSKA SPORT EXTRA - polecane na treningi oraz zawody sportowe!

 

Poznaj nasze polisy dedykowane sportowcom! Wyrobisz je w 5 minut całkowicie online, a certyfikat otrzymasz na maila! Z takim dokumentem możesz ruszać śmiało na trening lub zawody! EURO26 to pewny wybór!

 

Karta EURO26 POLSKA SPORT / EURO26 POLSKA SPORT EXTRA gwarantuje ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Odpowiedzialność Cywilną (OC) w życiu prywatnym oraz Odpowiedzialność Cywilną (OC) związaną z uprawianiem sportów.

 

Ubezpieczenie ważne jest 24h/dobę – podczas treningów, zawodów - nie ma żadnych ograniczeń! Twoje Ubezpieczenie działa podczas uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych (karate, judo, boks, krav maga, kung-fu, nawet walk rycerskich). Sprawdź możliwości naszych Kart poniżej! Pamiętaj, że przedstawione ceny obejmują 365 dni ochrony ubezpieczeniowej!

 

Najczęściej wybierany wariant przez sportowców to:

 

 

 

Kartę EURO26 możesz kupić również z ubezpieczeniem sportowym ważnym za granicą! Jeśli wyjeżdżasz na zawody poza Polskę - wybierz wariant SPORT lub SPORT EXTRA - działają na całym świecie (z wyłączeniem USA i Kanady)!

 

Kartę EURO26 wyrobisz również od ręki w ponad 800 punktach w Polsce - LINK

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

 

Ubezpieczenie to nie wszystko! Z EURO26 możesz skorzystać z SUPER zniżek!

 

Ravelo (książki, zabawki, gry) - 30%

FISZKI (najlepsze materiały do nauki języków obcych) - 26%

Telepizza - 50%

Pizza Dominium - 40%

Yves Rocher - 30%

Addnature - 12%

Bikester - 12%

 

wszystkie zniżki znajdziesz na www.eyca.pl

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.