Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Ubezpieczenie sportowe EURO26 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy kochają aktywny tryb życia! Trenujesz? Bierzesz udział w zawodach? EURO26 jest dla Ciebie!

 

Na tej stronie poznasz jedno z najlepszych oraz najtańszych ubezpieczeń sportowych dostępnych na rynku! W ofercie EURO26 posiadamy polisy ubezpieczeniowe, które honorowane są przez trenerów podczas treningów oraz przez organizatorów podczas wszelkich zawodów sportowych.  Ubezpieczamy nawet rycerzy! :) Zostań z nami!

 

Karta EURO26 to projekt, który istnieje na rynku już ponad 20 lat! Przez dwie dekady dostarczamy młodym osobom w wieku od 5 do 30 roku życia jedno z najbardziej uniwersalnych oraz kompleksowych ubezpieczeń na rynku! Ubezpieczenie dostarcza rzetelna i sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży - UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Poznaj ofertę ubezpieczeń dostępnych w ramach Karty EURO26, które w swoim standardzie oferuje odpowiednie dla sportowców ubepieczenie NNW oraz OC w życiu prywatnym i OC Sport! Nasze ubezpieczenia działają nawet na całym świecie (bez USA i Kanady) bez limitów!!! To wszystko masz w jednej polisie już od 147 PLN rocznie!! Więcej informacji znajdziesz poniżej - stay tuned!

Poznaj Karty EURO26 SPORT oraz SPORT EXTRA - najlepsze ubezpieczenia sportowe na rynku!

 

Poznaj nasze polisy dedykowane sportowcom! Wyrobisz je w 5 minut całkowicie online, a certyfikat otrzymasz na maila! Z takim dokumentem możesz ruszać śmiało na podbój całego świata!!

 

Karta EURO26 SPORT / SPORT EXTRA gwarantuje: ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Odpowiedzialność Cywilną (OC) w życiu prywatnym oraz Odpowiedzialność Cywilną (OC) związaną z uprawianiem sportów. Dodatkowo w cenie polisy otrzymasz: Assistance, ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie kosztów ratownictwa!!

 

Ubezpieczenie ważne jest 24h/dobę – nie ma żadnych ograniczeń! Twoje Ubezpieczenie działa podczas uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych (karate, judo, boks, krav maga, kung-fu, sporty wodne, jazda konna, sporty lotnicze a nawet podczas walk rycerskich). Sprawdź możliwości naszych Kart poniżej! Pamiętaj, że przedstawione ceny obejmują 365 dni ochrony ubezpieczeniowej!

 

 

Najczęściej wybierany wariant przez sportowców to:

 

Nasze ubezpieczenie działa! Potwierdzają to autentyczne historie, które znajdziesz:

 

LINK  Podróż Odbyta

LINK  Stop, a się kręci

LINK  Przez świat na Fazie

LINK Karabon voyage

LINK  Mana w podróży

 

Potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia otrzymasz na maila zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, a będzie to BAAARDZO szybko (Przelewy24)!! Wystarczy 5 minut, aby dołączyć do grona ponad 6 milionów młodych Europejczyków!!

 

Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia tylko w Polsce - wybierz warianty, które działają na terenie naszego kraju! POLSKA SPORT lub POLSKA SPORT EXTRA

 

Kartę EURO26 wyrobisz również od ręki w ponad 800 punktach w Polsce - LINK Pamiętaj, aby podać hasło "EURO26" w punkcie!!!

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

 

Ubezpieczenie to nie wszystko! Z EURO26 możesz skorzystać z SUPER zniżek!

 

FISZKI (najlepsze materiały do nauki języków obcych) - 26%

Telepizza - 50%

Pizza Dominium - 40%

Yves Rocher - 30%

Addnature - 12%

Bikester - 12%

 

wszystkie zniżki znajdziesz na www.eyca.pl

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.