Od 25 maja 2018 działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

 

WYJEŻDŻASZ NA STUDIA ZA GRANICĘ? AKADEMIK TO NIE DO KOŃCA TWOJA BAJKA? A MOŻE JEDZIESZ DO PRACY W JEDNYM Z KRAJÓW EUROPEJSKICH? POTRZEBUJESZ UBEZPIECZENIA I LOKUM NA POBYT? NIE MA PROBLEMU! Z KARTĄ EURO26 MOŻESZ MIEĆ I JEDNO I DRUGIE W SUPER NISKIEJ CENIE!

 

Studia i praca za granicą to możliwość poznania nowych osób, kultur, stylu życia, a także okazja do wzbogacenia swojego CV, nauki języka, doskonalenia umiejętności, a przede wszystkim oderwania się od codzienności.

 

Do takiego wyjazdu należy się jednak dobrze przygotować... Jednym z warunków jest znalezienie przytulnego lokum, gdzie będziemy czuli się komfortowo w nowym miejscu, będziemy mieli blisko na uczelnie lub do pracy i będziemy bezpieczni. Wynajęcie mieszkania na odległość może spędzić sen z powiek, szczególnie kiedy nie znamy wynajmującego mieszkanie/pokój, nie wiemy czy nasze pieniądze są bezpieczne i czy zastaniemy stan faktyczny zgodny z tym, co widzieliśmy on-line.

 

TU Z POMOCĄ PRZYCHODZI PLATFORMA UNIPLACES I KARTA EURO26!

 

Uniplaces to międzynarodowa wyszukiwarka mieszkań i pokoi w Europie oferująca dostęp do tysięcy lokali. W ramach Uniplaces zawarcie umowy jest całkowicie bezpieczne i odbywa się tylko ze zweryfikowanymi landlordami w ponad 40 miastach. Dzięki platformie możecie znaleźć lokum dzięki jego lokalizacji na mapach, płatności są zabezpeczone i macie dobowy okres ochronny dla maksymalnego bezpieczeństwa najemcy. Sprawdź jak to działa tutaj: UNIPLACES MANUAL

 

Z KARTĄ EURO26 WYNAJMUJĄC MIESZKANIE PRZEZ UNIPLACES OTRZYMASZ KOD RABATOWY NA USŁUGI BOOKINGOWE W WYSOKOŚCI 20%!

 

Nie czekaj i bookuj nowe lokum w bezpieczny, sprawdzony sposób! Aby uzyskać kod napisz do nas na kontakt@euro26.pl i podaj numer swojej Karty EURO26.

 

 

Nie masz jeszcze Karty EURO26 a chcesz uzyskać zniżkę i potrzebujesz ubezpieczenia?

 

Karta EURO26 wydawana jest od ponad 20 lat! W ramach Karty udostępniamy wszystkim młodym ludziom w wieku od 5 do 30 lat ubezpieczenie turystyczne, które dostarcza jedna z największych firm ubezpieczeniowych - UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Nasze doświadczenie zaowocowało jednym z najatrakcyjniejszych cenowo produków jakim jest ubezpieczenie podróżnicze z Kartą EURO26. Szeroki zakres oraz globalny zasięg terytorialny ubezieczenia sprawiają, że idealnie pasuje dla osób które wyjeżdżają za granicę w celach turystycznychedukacyjnychsportowych, czy zarobkowych!

 

Ubezpieczenie z Kartą EURO26 - najważniejsze paramtery polisy!

Ubezpieczenie w ramach Karty EURO26 jest ważne zawsze 365 dni (bez limitów czasowych), a oferowane warianty ubezpieczenia obejmują następujące zakresy terytorialne ubezpieczenia.

 

Ubezpieczenie oferowane z Kartą EURO26 zawiera w zależności od wybranego wariantu:

  • KL - koszty leczenia za granicą; do 250 000 EUR,
  • NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków; do 5 000 EUR,
  • OC w życiu prywatnym - odpowiedzialność cywilna; do 20 000 EUR,
  • OC Sport - odpowiedzialność cywilna związana z uprawianiem sportu; do 10 000 EUR,
  • ubezpieczenie bagażu; do 200 EUR,
  • Assistance - całodobowy dyżur Centrum Alarmowego, usługi informacyjne, pomoc w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów.

 

Koszt Karty pozytywnie Cię zaskoczy! Już za 108 PLN/rocznie masz polisę WORLD EXTRA - najczęściej wybierany wariant!

 

 

 

Potrzebujesz Karty na CITO / ASAP??

Kartę 
EURO26 wyrobisz również od ręki w ponad 800 punktach w Polsce - LINK

 

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.