Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Czy wiesz, że możesz otrzymać specjalną europejską edycję Karty − EUROPEAN YOUTH CARD jako wyraz naszego uznania Twojego obywatelskiego zaangażowania i przekonania, aby głosować i wyrazić poparcie dla spraw, które są dla Ciebie ważne. To Karta dla tych, którym zależy na byciu aktywnymi Europejczykami.

 

Podróżuj więcej, bądź wolontariuszem, bądź pomysłowy, poznawaj więcej, odkrywaj więcej − jest wiele sposobów, żeby korzystać z Twojej Karty EUROPEAN YOUTH CARD. Daje Ci ona dostęp do ponad 35 tysięcy zniżek i okazji w 35 krajach Europy. Sprawdź dostępne zniżki w miejscach, które Cię interesują na www.eyca.org.

 

Ciesz się swoją Kartą EYC i niech Ci przypomina, aby oddać swój głos 26 Maja podczas Wyborów Europejskich. Zrób coś dla nas i dla siebie, aby czuć się lepiej poinformowanym i być na bieżąco z informacjami o wyborach do Europarlamentu − zarejestruj się we własnym języku przez link ttimv.eu/EYCA

 

Napisz do nas mail na kontakt@euro26.pl 

 

W odpowiedzi przyślemy Ci formularz, w którym poprosimy o podanie danych oraz Twoją zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych.

 

Karta zostaniewysłana do Ciebie listem zwykłym lub będzie do odebrania w wyznaczonym punkcie odbioru.

Potrzebujesz 

ubezpieczenia?

Poznaj nasze Karty EURO26

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.