Od 25 maja działamy zgodnie z RODO. Szczegóły TUTAJ

Piaszczyste plaże, słoneczna pogoda, fantastyczne jedzenie, fenomenalna architektura oraz widoki... Możesz tam być! Wygraj wyjazd do Portugalii!

 

Na tej stronie dowiesz się, w jaki sposób możesz wygrać wyjazd do jednego z najciekawszych krajów Europy - Portugalii. To właśnie w tym kraju narodziła się pasja odkrywania świata!  Jesteś na stronie, na której dowiesz sie jak wygrać wyjazd marzeń - zostań z nami!

 

Portugalii nie trzeba przedstawiać, ale przypmnijmy kilka faktów! Ten kraj jest uważany za jeden z najcieplejszych w Europie! Położona nad Atlantykiem ojczyzna wielkich odkrywców przyciąga rocznie ponad 11 milionów turystów! Średnia roczna temperatura wynosi ponad 20 stopni, a piaszczyste plaże są idealne dla osób szukających błogiego relaksu oraz... świetnych ujęć aparatem! Lista zabytków #mustsee jest imponująca - Klasztor w Batalha, Wieża Penegate, Twierdza Torre de Belem, w której więziony był gen, Józef Bem to tylko niektóre z zachwycających miejsc!

Poznaj naszą nagrodę w konkursie! Przelot do Portugalii! 7 dni podróży w pociągu oraz 6 noclegów ze śniadaniem!

 

Jesteś jeszcze z nami? Świetnie! Nasza akcja jest skierowana głównie do osób, które marzą o tym, aby podróżować i dzielić się swoją pasją z innymi! #EURO26 wspiera osoby, które chcą od życia więcej! DO MORE. BE MORE - o to w tym chodzi! Zaczynasz przygodę z blogiem? Zastanawiasz się, czy blogowanie jest  dla Ciebie? Masz 18 lat, ale nie więcej niż 29? Jesteś we właściwym miejscu! Pomożemy Tobie spełnić marzenia!

 

 

Co wygrywam?

 

Nagrodą główną w konkursie jest specjalny bilet INTRA_RAIL Xplore, dzięki któremu to TY decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż po Portugalii! Bilet INTRA_RAILl Xplore to przepustka do poznania Portugalii, ludzi oraz niesamowitej kultury tego nadmorskiego kraju! INTRA_RAIL oferuje nieograniczoną liczbę podróży w następujących po sobie dniach w Intercidades (klasy II), pociągach regionalnych, Interregionalnych i miejskich oraz zakwaterowanie w schroniskach młodzieżowych (Youth Hostels) ze śniadaniem wliczonym w cenę.

 

Intra_Rail X-plore w skrócie:

  • 7 dni podróży pociągiem (II klasa, osoba z biletem INTRA_RAIL Xplore dokonuje zakupu na wybranych stacjach lub w pociągu u konduktora za okazaniem biletu INTRA_RAIL_Xplore)
  • 6 noclegów ze śniadaniem w sieci Youth Hostel (rezerwacja musi być dokonana samodzielnie)
  • bilet jest dostępny dla Posiadaczy ważnej Karty EURO26

Kiedy mogę wykorzystać nagrodę?

 

Termin wykorzystania nagrody to  27.04.2019 - 3.05.2019 - idealna opcja na majówkę, prawda? :)

 

Jak dostanę się do Portugalii?

 

Organizator konkursu zapewnia transport lotniczy ze wskazanego przez zwycięzcę miejsca do i z Portugalii. Szczegóły w regulaminie konkursu.

 

Czy mogę umieszczać relacje ze swojej podróży na kanałach komunikacji EURO26?

 

Oczywiście! #EURO26 pomoże Tobie "rozkręcić" Twój #content. Szczegóły w regulaminie.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

 

Każda pełnoletnia osoba, która nie ukończyła jeszcze 29 roku życia! W momencie odbioru nagrody należe mieć ważną Kartę EURO26, którą można wyrobic w 5 minut TUTAJ.

 

Mapa połączeń kolejowych oraz hosteli, w których możesz zrealizować nagrodę.

 

Jak wyjechać do Portugalii? Co musisz zrobić? DAJ SIĘ POZNAĆ! Szczegóły zadania konkursowego poniżej!

 

Wiesz już trochę o Portugalii? Teraz odkryjemy przed Tobą tejemnicę zadania konkursowego! Nie zamykaj strony! Zadanie jest proste i przyjemne! Szczegóły poniżej!

 

Co muszę zrobić, aby wygrać?

 

Daj się poznać! Chcemy poznać odpowiedzi na pytania:

  • Kim Jesteś?
  • Dlaczego lubisz/kochasz/uwielbiasz podróżować?
  • Dlaczego chcesz zwiedzić Portugalię z Kartą EURO26?

Jak to zrobić?

 

A) wyślij do nas próbkę swoich literackich możliwości, w której odpowiadasz na powyższe pytania na adres: konkurs@euro26.org.pl (max. A4, technika dowolna - może być ze zdjęciami)

 

B) nagraj krótki film, w którym opowiesz o sobie (możesz go wrzucić na FB lub na YouTube)

 

Czas filmu: max 2 minuty

Technika wykonania: dowolna (kolaż, video z rąsi, WSZYSTKO!)

Rozmiar pliku: max 20 MB

 

Po wrzuceniu filmiku na YouTube prześlij nam swój klip również na adres konkurs@euro26.org.pl, nie zapomnij o linku do swojego filmu oraz o numerze kontaktowym! Chcemy do Ciebie zadzwonić z informacją o wygranej! Wysłanie maila z plikiem oraz linkiem do video jest obowiązkowe! Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z przesłaniem pliku napisz nam o tym!

 

Możesz również wrzucić film na swój profil na FB! Pamiętaj, że musi być on widoczny publicznie, abyśmy mogli go zobaczyć!

 

Jakie są kryteria wyboru zwycięzcy?

 

Bierzemy pod uwagę Twoją kreatywność i zdolność zaprezentowania siebie! Zerkniemy również na ilość lajków / subów dla tych, którzy wybrali formę filmu :)

 

Kiedy muszę wysłać zgłoszenie konkursowe?

 

Termin nadsyłania prac konkursowych to 6.03.2019 od godz. 7.00 do 31.03.2019 do godz. 23.59

 

Kiedy obuplikujecie wyniki konkursu?

 

2.04 - informujemy telefonicznie/mailowo zwycięzcę oraz wrzucamy post na naszym FB!

 

Jak odebrać nagrodę?

 

Nagrodę wysyłamy do Ciebie kurierem max. 5 dni po opublikowaniu wyników! Pamiętaj, że będziemy się z Tobą kontaktować w celu zakupu biletu lotniczego do Portugalii! Wylot 27.04.2019, powrót 3.05.2019!

 

Czy są jeszcze inne rzeczy, które warto wiedzieć?

 

TAK! Jeśli wybierzemy Ciebie, liczymy na Twój blogerski #FLOW! Będziemy umieszczać na naszej stronie fotki oraz Twoje relacje! Szczegóły znajdziesz w regulaminie!

 

KONKURS ZAKOŃCZONY! DZIĘKUJEMY!

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

 

mail - kontakt@euro26.pl

 

FB - facebook.com/euro26pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.