baner logo prawy
previous arrow
next arrow

Otrzymałeś voucher od mBanku uprawniający cię do odbioru darmowej Karty EURO26 World Extra?

Świetnie! Zobacz, jak bogate ubezpieczenie turystyczne zyskujesz w prezencie!

1

Nie musisz już się martwić o koszty leczenia, jeżeli coś ci się stanie za granicą (oprócz USA i Kanady). Otrzymasz pokrycie aż do 250 000 euro!

2

Jeżeli uprawiasz sporty amatorsko, zarówno letnie jak i zimowe – będziesz mieć ochronę NNW w Polsce i za granicą na poziomie 5 000 euro!

3

Również jeżeli będzie potrzebne zorganizowanie dla ciebie akcji ratowniczej za granicą, otrzymasz pokrycie kosztów do 5 000 euro!

4

Ubezpieczenie będzie chroniło cię przez cały rok, aż do wyczerpania sumy ubezpieczenia! Nie masz żadnych limitów wyjazdów w ciągu roku!

5

Jeżeli trafisz w Polsce do szpitala wskutek nieszczęśliwego wypadku otrzymasz dzienne odszkodowanie 80 zł (do 7 dni) lub 160 zł (pow. 7 dni)

6

W Karcie EURO26 World Extra otrzymasz również ubezpieczenie OC za granicą! 20 000 euro dla szkód osobowych i 10 000 euro dla szkód rzeczowych.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORLD EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie ubezpieczeniowym (kartę produktu) TUTAJ

Co musisz zrobić, żeby odebrać Kartę?

1. Kliknij przycisk na samym dole „ODBIERZ KARTĘ”. Zobaczysz wniosek ubezpieczeniowy. Zwróć uwagę, czy pojawia się „mBank” w lewym górnym rogu wniosku oraz czy jest podstawiona we wniosku właściwa karta: WORLD EXTRA.

2. Zaznacz niezbędne zgody, tak aby ubezpieczenie mogło zacząć działać już od następnego dnia – jeżeli przebywasz w Polsce, lub w ciągu 7 dni – jeżeli przebywasz za granicą.

3. Karta jest dedykowana wyłącznie dla osób od 5-go do 30-go roku życia. Jeżeli nie spełniasz kryterium wieku, to niestety ani ubezpieczenie, ani zniżki do Karty nie zadziałają. Karta EURO26 to produkt wyłącznie dla osób w tym przedziale wiekowym. Wniosek o wydanie karty możesz złożyć najpóźniej na dwa dni przed twoimi 30-tymi urodzinami.

4. Po zaznaczeniu zgód przejdź na kolejną stronę i uzupełnij swoje dane osobowe lub osoby dla której odbierasz Kartę. Na górze formularza zobaczysz cenę 132 zł. Nie martw się, po wpisaniu na samym dole kodu rabatowego ta kwota się wyzeruje!

5. Na kolejnej stronie zobaczysz podsumowanie – sprawdź, czy kod rabatowy zadziałał i cena twojej Karty EURO26 World Extra to 0 zł! Sprawdź koniecznie swoje dane, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz ważność karty. Możesz z tego poziomu śmiało cofnąć się i sprawdzić, czy podany przez ciebie adres e-mail jest na pewno prawidłowy. To bardzo ważne, bo na ten adres otrzymasz certyfikat polisy!

Jeśli wszystko się zgadza, dokonaj zamówienia karty za 0zł i kliknij przycisk „Zamówienie karty”. Zgodnie z zawartym porozumieniem z mBank, ponieważ skorzystałeś z promocji „Podróżuj z mBankiem i EURO26” – nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami.


Dodatkowe informacje:

  1. Kod uprawniający do odbioru darmowej Karty EURO26 World Extra jest ważny do 30 listopada 2023 r.
  2. Kod jest kodem unikalnym i wyłącznie jednorazowego użytku.
  3. Jeżeli nie wykorzystasz kodu w powyższym terminie – niestety przepadnie 🙁

W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń: 58 690 40 60 pon.- pt. od 8:30 do 16:30 lub wyślij email: kontakt@euro26.pl