zniżka-wersal
zniżka-termy-zakopiańskie
zniżka-restauracje-sphinx
previous arrow
next arrow

O zniżkach

Dzięki Europejskiej Karcie Młodzieżowej EURO26 (European Youth Card) możesz korzystać z ponad 30 tysięcy zniżek w Europie! To świetna okazja, aby podróżować, poznawać nowe kultury, uczyć się i rozwijać swoje pasje. Zniżki do karty EURO26 są bardzo różnorodne. Pełen katalog zniżek możesz już teraz znaleźć na stronie https://eyca.org/discounts, jednak kiedy staniesz się posiadaczem karty EURO 26 wszystkie zniżki będziesz mieć zawsze pod ręką – w aplikacji mobilnej EYCA!

Czym jest EYCA?

EYCA to skrót od European Youth Card Association – organizacji pozarządowej i non-profit, która wydaje Europejską Kartę Młodzieżową już ponad 7 milionom osób w Europie i zrzesza 56 organizacji aż w 37 krajach Europy. To organizacja wpierająca mobilność i rozwój młodych osób! Logo EYCA to znak rozpoznawczy na całym świecie, i to właśnie ono uprawnia do zniżek!   Wystarczy, że wpiszesz nazwę kraju lub miasta, które cię interesuje, i wybierzesz interesującą cię kategorię. Zobaczysz listę dostępnych zniżek wraz z opisem i warunkami skorzystania.

Jakie są korzyści ze zniżek?

 • Dzięki zniżkom możesz odwiedzić ciekawe miejsca, takie jak muzea, galerie, zabytki czy parki rozrywki, zapłacisz niższą cenę lub nawet trafisz na darmowe wejście!
 • Możesz też skorzystać z wielu ofert edukacyjnych, takich jak kursy językowe, warsztaty czy szkolenia, które pomogą ci zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje. 
 • I oczywiście możesz kupić produkty i usługi, które ułatwią ci codzienne życie lub sprawią ci przyjemność, takie jak ubrania, kosmetyki, książki czy bilety do kina.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki zniżkom? To zależy od tego, jak często i jak intensywnie z nich korzystasz 🙂 Niektóre zniżki są stałe i obowiązują przez cały rok, inne są sezonowe lub okazjonalne. Niektóre są niewielkie i wynoszą kilka procent, inne są bardzo duże i sięgają nawet 100%!

Często naszym klientom koszt karty zwraca się już po jednym „wyjściu”!

Jak możesz korzystać ze zniżki w innym kraju?

To proste!

 • Wystarczy, że przed wyjazdem sprawdzisz na stronie internetowej EYCA lub w aplikacji mobilnej, jakie zniżki są dostępne w kraju, do którego się wybierasz.
 • Możesz wyszukiwać zniżki według kategorii, lokalizacji lub nazwy.
 • Następnie wystarczy, że pokażesz pokazać kartę Euro26 w miejscu, gdzie chcesz skorzystać ze zniżki i będziesz cieszyć się niższymi opłatami.

Pamiętaj, że każdy zniżkodawca ma prawo zmienić swoją ofertę, dlatego sprawdź czy jest aktualna – zanim w dane miejsce się wybierzesz. Pamiętaj również o tym, że niektóre zniżki mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji lub rejestracji online!

Na co zwróć uwagę przed użyciem zniżkowej Karty EURO26 ?

 1. Upewnij się, że Twoja karta EURO26 jest ważna. 
 2. Sprawdź daty i godziny obowiązywania zniżek, bo mogą się różnić w zależności od kraju i miejsca. 
 3. Nie bój się pytać o zniżkę EYCA tam, gdzie jej nie widzisz. Może się okazać, że jest dostępna, ale nie jest dobrze oznaczona. 
 4. Bądź gotowy na to, że niektóre miejsca mogą poprosić cię o dodatkowy dowód tożsamości lub wieku. 
 5. Śledź aktualności na stronie internetowej EYCA lub w aplikacji mobilnej, bo zniżki mogą się zmieniać lub pojawiać nowe!

Co zyskasz z Kartą EURO26 ? Poznaj przykładowe zniżki!


Chcesz zwiedzać Polskę i Europę taniej?