Pojedź z nami do Austrii! Weź udział w projekcie EU Future Talks II w Salzburgu!

#EUFUTURETALKSII

Twój głos jest dla nas ważny!   

Nasza Fundacja Projektów Młodzieżowych jest członkiem międzynarodowej organizacji EYCA, zrzeszającej aż 56 organizacji z 37 krajów Europy!  Zniżkowa Karta EURO26 z najtańszym ubezpieczeniem turystycznym na rynku, to nasz flagowy projekt związany ze wspieraniem mobilności młodych osób. Ale to nie wszystko! Nasze działania są dużo szersze! Jesteśmy zaangażowani w wiele projektów związanych z Europą i jej rolą w dzisiejszym świecie.

Obecnie, razem z naszym partnerem – wydawcą karty w Austrii: Salzburg Youth Card, mamy ogromną przyjemność ogłosić nabór do naszego najnowszego projektu Future Talks II Salzburg. Z okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku chcemy poznać potrzeby i postulaty młodego pokolenia, pokolenia które wierzymy, że będzie miało ogromny wpływ na przyszłość Europy!

To ważny temat, dlatego szukamy ambitnych i pełnych pozytywnej energii osób, które chciałyby wziąć udział w warsztatach w Salzburgu w terminie od 9 do 13 października 2023, i które byłyby aktywnymi uczestnikami dyskusji!

Jeżeli poniższe tematy są Ci bliskie – to świetnie, nie wahaj się i aplikuj do projektu!

1

Rozwój ekonomiczny a ochrona klimatu: konflikt interesów!

2

Wolność, bezpieczeństwo, solidarność – nierozerwalne i fundamentalne prawa w UE!

3

Rola Europy w rozwiązywaniu globalnych wyzwań dzisiejszego świata!

4

Transformacja cyfrowa i sztuczna inteligencja: nowa era zmian w Europie!

Jako uczestnik warsztatów będziesz mieć unikalną możliwość wymiany myśli oraz przedstawienia swojej opinii i postulatów posłom do Parlamentu Europejskiego i osobom zrzeszonym w kluczowych organizacjach mających wpływ na procesy decyzyjne na skalę międzynarodową! To ogromne wyróżnienie!

Jakie kryteria muszą zostać spełnione?   

• masz od 18 do 30 lat,
• jesteś posiadaczem aktywnej Karty EURO26,
• możesz wyjechać do Salzburga w terminie: 9 -13.10.2023 🙂
• dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie,
• chciałabyś/chciałbyś zaangażować się w dyskusję dotyczącą aktualnych problemów w Europie i na świecie,
wyślesz do nas zgłoszenie najpóźniej do 27.08.2023!

W jaki sposób należy dokonać zgłoszenia?   

  1. Nagraj krótki film o sobie. Powiedz nam, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie Future Talks II? Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie?
  2. Prześlij film do serwisu YouTube i udostępnij nam link w formularzu zgłoszeniowym (zalecamy ustawienie filmu jako niepublicznego).
  3. Wypełnij i odeślij do nas formularz zgłoszeniowy do 27.08.2023! Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo!

Projekt Future Talks II w Salzburgu jest finansowany prawie w całości ze środków Erasmus+. Nasz partner Salzburg Youth Card pokrywa koszt warsztatów, prelegentów, zakwaterowania i wyżywienia, a także dużą część kosztów podróży (zależną od odległości do rodzinnego miasta). To badzo atrakcyjna propozycja!


Nagraj film, wypełnij formularz i aplikuj do projektu! Stań się częścią tego niezwykłego doświadczenia!