7 MILIONÓW HISTORII, 1 KARTA. POZNAJ EURO26.

Być może wiesz już trochę o EURO26. Może znajomi, a nawet rodzice coś tam mówili, że na wyjazd, że zniżki, że coś tam… Nie zanudzimy Cię naszą historią jak to ponad 25 lat temu założyliśmy coś tam w Gdańsku i wysyłaliśmy faxy, teleksy, aby zrobić cokolwiek. 

Jednak coś tam o EURO26 opowiemy. 

Uwielbiamy ułatwiać ludziom życie. Wiemy co to młodość, znamy tę dynamikę i zdajemy sobie sprawę, że już niemal każdy chce mieć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Rozumiemy to doskonale. 

Codziennie rozmawiamy z młodymi osobami i ich rodzicami. Niemal każdego dnia udaje nam się uszczęśliwić jedną osobę. „Naprawdę? Działa w Kambodży?” Tak, działa. 

Szybko można znaleźć lot poprzez skyscannera, a rezerwacja noclegu to jeszcze prostsza operacja. Jakaś część ludzi oprócz biletów kupuje jeszcze ubezpieczenie na wyjazd. Cieszymy się, że to grono rośnie. 

Po to jest EURO26, aby ułatwić sobie życie i mieć jedno zmartwienie mniej podczas planowania wyjazdu. Kupno ubezpieczenia to zaledwie kilka minut, wysłanie polisy na maila działa z automatu. Sprawę załatwiasz w 3-4 minuty.

Ubezpieczenie to nic innego jak wygoda. Komfort, który daje świadomość, że jak cokolwiek złego mi się stanie to ktoś mi pomoże. Tylko tyle i aż tyle.  

EURO26 to nie tylko ubezpieczenie. Jesteśmy młodzieżową organizacją, która potrafiła wynegocjować z UNIQA jedno z najtańszych i chyba najlepszych ubezpieczeń dla młodych podróżników, studentów, sportowców, pracowników, dla Ciebie również!

Cena? Zdecydowanie mniej niż myślisz. Nasz flagowy wariant oferuje ćwierć miliona EURO na leczenie za granicą. Kosztuje to 215 PLN na rok. Korzystasz na całym świecie. Tajlandia, Peru, Hiszpania. Wszędzie oprócz USA i Kanady.

Fajnie kupić bilet do parku wodnego taniej? No właśnie… Z EURO26 otrzymasz ponad 30 tysięcy zniżek w Europie. 

Ubezpieczenie i zniżki? Banalne, prawda? A gdybyśmy dorzucili do tego projekty młodzieżowe, dzięki którym wysłaliśmy już kilkanaście młodych osób z Polski w najdalsze zakątki Europy? Serbia, Portugalia, Szwecja, Szkocja, Chorwacja, a nawet Majorka. Byliśmy tam razem z osobami, które mają EURO26. Jesteśmy częścią Europejskiego Stowarzyszenia Kart Młodzieżowych, z którym robimy niesamowite rzeczy.

Mało? To co powiesz na cykl bezpłatnych warsztatów, na których uczymy jak zarządzać projektami? Uczyliśmy w Warszawie w Startberry i na Politechnice Gdańskiej. 

Konkursy? Są. 

Apka? Jest.

W sieci są inne. Są, ale czy oferują to samo? 

Czemu 7 milionów? Tyle jest osób z EURO26 w Europie. 

Zobacz historie Posiadaczy, które opowiedzą Ci więcej o tym jak działamy.

LINK  Podróż Odbyta
LINK  Stop, a się kręci
LINK Karabon voyage

Chcesz dołączyć?

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

mail – kontakt@euro26.pl

FB – facebook.com/euro26pl