grafika baner 1

Dlaczego warto zadbać o ubezpieczenie dla dziecka?

Twoje dziecko lubi szaleństwo na śniegu? A może wyjeżdża na ferie zimowe? Chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepszą ochronę w przypadku nieszczęśliwego wypadku? Nie chcesz martwić się o koszty leczenia za granicą, opieki dentystycznej, rehabilitacji czy zakupu protez? A może chcesz, aby twoje dziecko mogło podróżować i zwiedzać Polskę lub Europę korzystając ze zniżek? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: pakiet ubezpieczeń: NNW, OC oraz ubezpieczenia turystycznego w jednej karcie: EURO26! Nie zapominaj, że z Kartą EURO26 twoje dziecko uzyska również całoroczne ubezpieczenie szkolne – można śmiało stwierdzić, że będzie zabezpieczone praktycznie z każdej strony!

Jaki wariant ubezpieczenia wybrać dla dziecka?

Z Kartą EURO26 masz dostępnych wiele wariantów ubezpieczeń, możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ. Żeby było łatwiej dokonać ci wyboru odpowiedz sobie na te trzy pytania na start:

Na jakim terenie chcesz, aby ubezpieczenie dla dziecka obowiązywało? Czy tylko w Polsce? Za granicą? A może i w Polsce, i za granicą? Jeśli jesteś pewien, że w ciągu roku twoje dziecko nie wyjedzie ani razu za granicę – wystarczą ci karty z serii POLSKA!

Czy twoje dziecko uprawia jakieś aktywności sportowe np. trenuje jakąś dyscyplinę albo po prostu jeździ na rowerze, lub gra w piłkę. Jeśli tak jest, to sprawdź czy w danym wariancie nie ma wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela w związku z uprawianiem sportu przez dziecko!

Trzecim ważnym pytaniem jest to, czy posiadasz własne duże środki, aby w razie wypadku samodzielnie pokryć koszty leczenia twojego dziecka? Jeśli nie, postaw na wysoką sumę ubezpieczenia, która będzie w stanie realnie zabezpieczyć tego rodzaju sytuacje. Będziesz spać spokojniej!

Z doświadczeń naszych klientów wynika, że nie warto na ubezpieczeniu oszczędzać i paradoksalnie im mniej posiada się oszczędności, tym rozsądniej jest wykupić mocniejszy pakiet.

Dlaczego? Bo bez posiadania polisy wszystkie koszty ratowania dziecka poniesiesz z własnej kieszeni.

Co zyskasz w najbogatszym wariancie Karty EURO26 Sport Extra?

Odpowiemy krótko: bardzo szeroki zakres ochrony, wysoką sumę kosztów leczenia za granicą (ponad 1,1 mln zł!) – i do tego ubezpieczenie w najniższej cenie na rynku! To nie jest polisa „wydmuszka”!
Piszemy o Karcie EURO26 Sport Extra nie dlatego, żeby nakłonić ciebie do zakupu najdroższej opcji, ale żeby ci pokazać jak tanio możesz zdobyć tak solidny poziom ochrony dla twojego dziecka. Nie znajdziesz tak dobrej oferty na rynku! Piszemy o tym wprost i z dumą! Sprawdź, co zyskasz!

Zobacz, szczegóły pakietu ubezpieczenia dziecka!

1

Ubezpieczenie NNW na cały rok dla dziecka, nie tylko za granicą ale również w Polsce, również wskutek uprawiania sportu! (poza USA i Kanadą)aż do 5 000 euro!

2

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

3

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8 000 euro!

4

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportów – również w trakcie treningów czy zawodów.

5

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

6

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (trwały uszczerbek oraz inwalidztwo) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

7

Ubezpieczenie OC SPORTOWEodpowiedzialność cywilna wskutek uprawiania sportu w Polsce i za granicą (szkody jakie dziecko wyrządzi na osobie – 10 000 euro, szkody rzeczowe 5 000 euro).

8

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych przez dziecko w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

9

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2 500 zł!

10

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca pobytu Twojego dziecka, jeśli trafi do szpitala!

11

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

12

Pokrycie kosztów
w przypadku kwarantanny podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

13

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

14

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

15

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

PORÓWNAJ DWA NAJBARDZIEJ POPULARNE WARIANTY UBEZPIECZENIA DLA DZIECI Z KARTĄ EURO26!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart SPORT EXTRA oraz SPORT możesz sprawdzić TUTAJ (Rozdział I § 3 ust.3 i pozostałe) a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart POLSKA SPORT oraz POLSKA SPORT EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ

Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla dziecka z Kartą EURO26?

Twoje dziecko posiadając Kartę EURO26 będzie mogło korzystać z różnych zniżek i rabatów w Europie!

Ubezpieczenie do karty jest również tzw. ubezpieczeniem szkolnym!

Płacisz raz – a twoje dziecko jest pod ochroną przez cały rok!

Nie obowiązują twojego dziecka limity wyjazdów!

Ubezpieczenie SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC w Karcie EURO26 działa w szkole, w domu, na treningu, feriach i latem w trakcie wakacji! Nie tylko w Polsce ale również za granicą! Karta Polska Sport Extra+REH – działa wyłącznie w Polsce. Jeżeli Twoje dziecko wyjedzie chociaż raz w ciągu roku za granicę np. z wycieczką szkolną czy z Tobą na wakacje – koniecznie zadbaj o jego ochronę za granicą!


Nie wiesz, którą Kartę wybrać?