grafika baner 1

Dlaczego warto zadbać o ubezpieczenie dla dziecka?

Twoje dziecko lubi sport? A może wyjeżdża na obóz lub kolonie? Chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepszą ochronę w przypadku nieszczęśliwego wypadku? Nie chcesz martwić się o koszty leczenia za granicą, opieki dentystycznej, rehabilitacji czy zakupu protez? A może chcesz, aby twoje dziecko mogło podróżować i zwiedzać Polskę lub Europę korzystając ze zniżek? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: pakiet ubezpieczeń: NNW, OC oraz ubezpieczenia turystycznego w jednej karcie: EURO26! Nie zapominaj, że z kartą EURO26 twoje dziecko uzyska również całoroczne ubezpieczenie szkolne – można śmiało stwierdzić, że będzie zabezpieczone praktycznie z każdej strony!

Jaki wariant ubezpieczenia wybrać dla dziecka?

Z Kartą EURO26 masz dostępnych wiele wariantów ubezpieczeń, możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ. Żeby było łatwiej dokonać ci wyboru odpowiedz sobie na te trzy pytania na start:

Na jakim terenie chcesz, aby ubezpieczenie dla dziecka obowiązywało? Czy tylko w Polsce? Za granicą? A może i w Polsce, i za granicą? Jeśli jesteś pewien, że w ciągu roku twoje dziecko nie wyjedzie ani razu za granicę – wystarczą ci karty z serii POLSKA!

Czy twoje dziecko uprawia jakieś aktywności sportowe np. trenuje jakąś dyscyplinę albo po prostu jeździ na rowerze, lub gra w piłkę. Jeśli tak jest, to sprawdź czy w danym wariancie nie ma wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela w związku z uprawianiem sportu przez dziecko!

Trzecim ważnym pytaniem jest to, czy posiadasz własne duże środki, aby w razie wypadku samodzielnie pokryć koszty leczenia twojego dziecka? Jeśli nie, postaw na wysoką sumę ubezpieczenia, która będzie w stanie realnie zabezpieczyć tego rodzaju sytuacje. Będziesz spać spokojniej!

Z doświadczeń naszych klientów wynika, że nie warto na ubezpieczeniu oszczędzać i paradoksalnie im mniej posiada się oszczędności, tym rozsądniej jest wykupić mocniejszy pakiet.

Dlaczego? Bo bez posiadania polisy wszystkie koszty ratowania dziecka poniesiesz z własnej kieszeni.

Co zyskasz w najbogatszym wariancie karty EURO26 Sport Extra?

Odpowiemy krótko: bardzo szeroki zakres ochrony, wysoką sumę kosztów leczenia za granicą (ponad 1,1 mln zł!) – i do tego ubezpieczenie w najniższej cenie na rynku! To nie jest polisa „wydmuszka”!
Piszemy o karcie EUR026 Sport Extra nie dlatego, żeby nakłonić ciebie do zakupu najdroższej opcji, ale żeby ci pokazać jak tanio możesz zdobyć tak solidny poziom ochrony dla twojego dziecka. Nie znajdziesz tak dobrej oferty na rynku! Piszemy o tym wprost i z dumą! Sprawdź, co zyskasz!

Ubezpieczenie dziecka na cały rok, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą! (poza USA i Kanadą)

Pokrycie kosztów leczenia dziecka za granicą i natychmiastowej pomocy assistance aż do 250000 euro (to ponad 1,1mln zł!)

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (inwalidztwo) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 2 500 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportu (zazwyczaj jest to wyłączone!)

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2500 zł!

Wypłatę świadczenia z tytułu pobytu dziecka w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – 80 zł przy pobycie w szpitalu do 7 dni, 160 zł – przy pobycie w szpitalu powyżej 7 dni

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych przez twoje dziecko w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych przez twoje dziecko w trakcie aktywności sportowych, w Polsce i za granicą – 10 000 euro/5 000 euro!

Ubezpieczenie bagażu podróznego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji lub kwrantanny podczas podróży zagraniczne
– do 1 000 euro!

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart SPORT EXTRA oraz SPORT możesz sprawdzić TUTAJ (Rozdział I § 3 ust.3 i pozostałe) a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ. A dla kart POLSKA SPORT oraz POLSKA SPORT EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ


Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla dziecka z Kartą EURO26?

ponieważ ubezpieczenie do karty jest również tzw. ubezpieczeniem szkolnym!

płacisz raz – a twoje dziecko jest pod ochroną przez cały rok!

nie obowiązują twojego dziecka limity wyjazdów!

Ubezpieczenie w karcie EURO26 działa w szkole,
w domu, na treningu, kolonii i feriach!

Karta EURO26 w opcji SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC kosztuje 324,00 zł na cały rok.
To kwota niecałych 89 groszy dziennie za ew. pokrycie przez ubezpieczyciela aż 250 000 euro kosztów leczenia!

TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA!

Nie zwlekaj i zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka już dziś!