Ubezpieczenie sportowe dla dziecka

UBEZPIECZENIE SPORTOWE EURO26 TO IDEALNA PROPOZYCJA DLA TWOJEGO DZIECKA! ROZWIJAJ SPORTOWĄ PASJĘ RAZEM Z NAMI!

Rodzicu! Na tej stronie poznasz jedno z najlepszych oraz najtańszych ubezpieczeń dostępnych na rynku! W ofercie EURO26 posiadamy polisy ubezpieczeniowe, które honorowane są przez trenerów podczas treningów oraz przez organizatorów podczas wszelkich zawodów sportowych. Zostań z nami!

Karta EURO26 to projekt, który istnieje na rynku już ponad 20 lat! Przez dwie dekady dostarczamy młodym osobom w wieku od 5 do 30 roku życia jedno z najbardziej uniwersalnych oraz kompleksowych ubezpieczeń na rynku! Ubezpieczenie dostarcza rzetelna i sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży – UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Nic tak nie cieszy jak widok Twojego dziecka, które z pasją oddaje się swoim zainteresowaniom sportowym! Trzeba jednak pamiętać o odpowiedniej ochronie dla swojego maulcha!

Zgodnie z polskim prawem, osoba, która bierze udział w zawodach lub jest członkiem klubu sportowego ma obowiązek posiadania ubezpieczenia NNW – jest to absolutne minimum dla każdego sportowca!

Poznaj ofertę ubezpieczeń dostępnych w ramach Karty EURO26, które w swoim standardzie oferuje odpowiednie dla sportowców ubepieczenie NNW oraz OC w życiu prywatnym i OC Sport! 

To wszystko masz w jednej polisie już od 141 PLN rocznie!!! Więcej informacji znajdziesz poniżej – stay tuned! 

POZNAJ KARTĘ EURO26 POLSKA SPORT EXTRA – POLECANĄ NA TRENINGI ORAZ ZAWODY SPORTOWE DLA TWOJEGO DZIECKA!

Poznaj naszą Kartę dedykowaną młodym sportowcom! Wyrobisz ją w 10 minut całkowicie online, a certyfikat polisy otrzymasz na maila! Z takim dokumentem Twoje dziecko może ruszać śmiało na trening lub zawody! EURO26 to pewny wybór!

Karta EURO26 POLSKA SPORT EXTRA gwarantuje ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Odpowiedzialność Cywilną (OC) w życiu prywatnym oraz Odpowiedzialność Cywilną (OC) związaną z uprawianiem sportów.

Ubezpieczenie ważne jest 24h/dobę – podczas treningów, zawodów, nauki w szkole, zabawy, wycieczki szkolnej – nie ma żadnych ograniczeń! Twoje dziecko jest Ubezpieczenie działa podczas uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych (karate, judo, boks, krav maga, kung-fu itd.). Sprawdź możliwości naszej Karty poniżej! Pamiętaj, że przedstawione ceny obejmują nie tylko rok szkolny, ale pełne 365 dni ochrony ubezpieczeniowej!

POLSKA SPORT EXTRA + REHA

39 groszy dziennie za ochronę podczas wszelkich aktywności twojego dziecka w Polsce! Ochrona cały rok!

141,00 zł

  • NNW (inwalidztwo) 30 000 zł (!)
  • NNW (uszczerbek) 30 000 zł (!)
  • NNW: na Polskę
  • OC pryw. 80 000 PLN
  • OC SPORT: do 10 000 PLN
  • Sporty amatorskie, w tym: narciarstwo, snowboard, surfing, kitesurfing, zajęcia teambulding!
  • Sporty uprawiane w szkole i poza zajęciami np. w ramach regularnych treningów, udział w zawodach, udział w obozach sportowych, kondycyjnych, sporty w ramach przynależności do klubów sportowych,
  • Rehabilitacja: 1 000 zł
  • Koszty nabycia protez i środków pomocniczych: 2 500 PLN
  • o NNW szkolne
Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart POLSKA SPORT EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ.

UWAGA!

Kartę EURO26 możesz kupić również z ubezpieczeniem sportowym ważnym za granicą! Jeśli Twoja pociecha wyjeżdża na zawody poza Polskę – wybierz wariant SPORT EXTRA , który chroni na całym świecie (z wyłączeniem USA i Kanady)!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

mail – kontakt@euro26.pl

Ubezpieczenie to nie wszystko! Z EURO26 Twoje dziecko może skorzystać z SUPER zniżek w Polsce i Europie ( nawet jeśli kupisz ubezpieczenie tylko na Polskę – zniżki działają niezależnie 🙂

Więcej o zniżkach dowiesz się tutaj znajdziesz na Zniżki – Euro26

Podobne wpisy