BANER SPORT 2

Ubezpieczenie dla sportowców!

Sport to zdrowie, ale także ryzyko. Jeżeli uprawiasz aktywność fizyczną, narażasz się na możliwość odniesienia kontuzji lub urazu. Niektóre z nich mogą być poważne i mogą wymagać kosztownego leczenia lub rehabilitacji. Dlatego zabezpiecz się przed takimi sytuacjami i wybierz odpowiednie ubezpieczenie dla sportowców.

Ubezpieczenie dla sportowców jest szczególnie polecane osobom, które uprawiają sporty ekstremalne, ryzykowne lub kontaktowe, takie jak narciarstwo, snowboarding, wspinaczka czy piłka nożna. Jednak jeśli nie należysz do tej grupy to i tak rozważ solidne ubezpieczenie dla własnego komfortu.

Każdy, kto ćwiczy na siłowni i przygotowywuje się do sezonu zimowego: biega, jeździ na rowerze czy pływa, również naraża się na urazy i kontuzje. Nawet jeśli nie są one groźne dla życia, mogą być uciążliwe i mogą obniżyć jakość twojego życia. Dlatego posiadaczem Karty może być i mały, i duży sportowiec – obowiązuje limit wieku. Karta jest dla każdego od 5-go do 30-go roku życia!

Który wariant ubezpieczenia z Kartą EURO26 wybrać?

Karty EURO26 dedykowane dla sportowców zawierają w nazwie słowo SPORT. Możesz je wszystkie znaleźć TUTAJ. Przy wyborze karty zwróć uwagę na te trzy aspekty:

Czy ubezpieczenie będziesz wykorzystywać tylko w Polsce? Jeśli tylko w Polsce rozważ Kartę POLSKA SPORT EXTRA + REH. Jeśli za granicą – najlepiej zabezpieczy Cię Karta SPORT EXTRA.

Odpowiedz sobie na pytanie jaki rodzaj sportu uprawiasz? Amatorski? Wyczynowy? Ekstremalny? Bierzesz udział w grupowych treningach? Wyjeżdżasz za granicę na zawody?

Zastanów się, jakie mogą być ryzyka w związku z uprawianiem przez ciebie sportu? Im większe ryzyko uprawianego sportu, tym wyższa powinna być suma ubezpieczenia.

Podstawowy zakres ubezpieczenia dla sportowców obejmuje dwa rodzaje ubezpieczeń: ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym. Jeśli jednak uprawiasz sport zawodowo, wyczynowo, bierzesz udział w zawodach lub treningach koniecznie zadbaj o tzw. OC sportowe. 

Dlaczego będzie ci potrzebne? Ponieważ ochroni cię dodatkowo przed roszczeniami osób trzecich, które mogłyby doznać szkody czy to osobowej, czy rzeczowej w wyniku twojej aktywności sportowej. Trenujesz judo? O uszkodzenie barku partnerowi nie jest wcale tak trudno… Korzystasz z siłowni? Chcesz płacić za naprawę maszyny z własnej kieszeni, gdy ją uszkodzisz w trakcie ćwiczeń?

Równie ważne jest zabezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Jeżeli w trakcie zawodów lub uprawiania sportu wysokiego ryzyka lub ekstremalnego za granicą ulegniesz wypadkowi i trafisz do szpitala – ubezpieczenie w Karcie EURO26 Cię ochroni. W najwyższym wariancie zyskujesz aż 250 000 euro na koszty leczenia za granicą!

Jaka jest najpopularniejsza wersja Karty EURO26 dla sportowców?

Jaką kartę wybrać? Sprawdź tutaj Rodzaje Kart EURO26. Najczęściej wybieraną Kartą dla sportowców jest Karta SPORT EXTRA z opcją rehabilitacji oraz OC. Znajdziesz w niej ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) tj. ochronę w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci spowodowanej przez wypadek podczas uprawiania sportu. Pokryjesz również wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją po wypadku sportowym za granicą. Ochronisz się przed roszczeniami osób trzecich, które zostały poszkodowane przez twoje działania, czy to przez wyrządzenie im szkody osobowej, czy rzeczowej. Poniżej zobacz główne parametry tego ubezpieczenia!

Zobacz, co otrzymasz w Karcie SPORT EXTRA!

1

Ubezpieczenie NNW na cały rok, nie tylko za granicą ale również w Polsce, również wskutek uprawiania sportu! (poza USA i Kanadą)aż do 5 000 euro!

2

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

3

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8 000 euro!

4

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportów amatorskich, zawodowych, wyczynowych i ekstremalnych!

5

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

6

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (trwały uszczerbek oraz inwalidztwo) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

7

Ubezpieczenie OC SPORTOWEodpowiedzialność cywilna wskutek uprawiania sportu w Polsce i za granicą (szkody osobowe 10 000 euro, szkody rzeczowe 5 000 euro).

8

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

9

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2 500 zł!

10

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala!

11

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

12

Pokrycie kosztów
w przypadku kwarantanny podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

13

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

14

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

15

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Ubezpieczenie SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC w Karcie EURO26 działa w Polsce i za granicą! Karta EURO26 w opcji SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC kosztuje tylko 324,00 zł na cały rok. To kwota niecałych 89 groszy dziennie za ew. pokrycie przez ubezpieczyciela aż 250 000 euro (ponad 1,1 mln zł) kosztów leczenia!

UWAGA! Z Kartą EURO26 otrzymasz również zniżkę na zakup karnetów Gopass – zarówno zimą jak i latem! Dowiedz się WIĘCEJ


Karta EURO26 chroni tysiące sportowców w Polsce! Chroni również zawodników Klubu Flota Gdynia! Dołącz do nich! Skorzystaj z rocznego ubezpieczenia dla sportowców za ułamek ceny rynkowej!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart SPORT EXTRA oraz SPORT możesz sprawdzić TUTAJ (Rozdział I § 3 ust.3 i pozostałe) a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ

Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla sportowców z Kartą EURO26?

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz zabezpieczenie, jeżeli trenujesz sport w klubie lub wyjeżdżasz na zawody!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz ochronę na wyjazdy za granicę przez cały rok! Nie obowiązują cię limity wyjazdów! Otrzymasz zniżki i rabaty w ponad 37 krajach Europy!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz zabezpieczenie, jeżeli uprawiasz sporty wysokiego ryzyka lub ekstremalne!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz zabezpieczenie, jeżeli uprawiasz sporty letnie i zimowe!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zdobędziesz ubezpieczenie sportowe – z kosztami leczenia za granicą na ponad 1,1 mln złotych!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Zyskasz ochronę nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także w codziennych sytuacjach, takich jak podróże, wypoczynek czy nauka!


Nie wiesz, którą Kartę wybrać?