Ubezpieczenie szkolne

BACK 2 SCHOOL

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW EURO26 – DOBRA CENA, GLOBALNY ZASIĘG, ATRAKCYJNE ZNIŻKI DLA UCZNIÓW. 

Rodzicu! Zadbaj o to, aby Twoje dziecko miało najlepszą ochronę podczsas nauki w szkole!

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się:

 • czy Twoje dziecko musi kupować ubezpieczenie w szkole
 • czy w ogóle trzeba kupować ubezpieczenie do szkoły
 • jak wybrać polisę, która będzie odpowiednia dla Twojego dziecka
 • co to jest EURO26 i czy to dobry wybór na ubezpieczenie szkolne

Czy moje dziecko musi kupować ubezpieczenie w szkole?

Absolutnie NIE musi!! Zajmujemy się ubezpieczeniami od ponad 20 lat i wiemy jak to wygląda. Zazwyczaj w szkołach sprzedawane są polisy NNW, które oferują bardzo ubogą tabelę świadczeń oraz niską sumę ubezpieczenia (zdarzają się takie z SU 5000 PLN). Ponadto, po opłaceniu składki, 99% ubezpieczonych (czyli Twoje dziecko) nie otrzymuje najważniejszego dokumentu – certyfikatu polisy. Tak naprawdę płacisz i nie wiesz za co… Nie masz pewności jaki jest zakres polisy, czy ubezpieczenie działa np. podczas wycieczki, czy zawodów sportowych… Czy taka polisa to dobry wybór? Naszym zdaniem NIE!

Czy moje dziecko w ogóle musi mieć ubezpieczenie w szkole?

Twoje dziecko NIE musi mieć ubezpieczenia w szkole! W Polsce nie ma takiego prawa, aby rodzice mieli obowiązek ubezpieczać swoje dzieci podczas nauki w szkole! 

Jeśli chcesz zakończyć swoją edukację w tym momencie, mówimy STOP! Najważniejsze lekcje dopiero przed Tobą!

Czy rodzic powinien kupić ubezpieczenie do szkoły swojemu dziecku?

Zdecydowanie TAK! Szkoła to miejsce objęte podwyższonym ryzykiem różnego rodzaju wypadków. Zwykle w szkolnych ławkach dzieciaki siedzą grzecznie, ale na sali gimnastycznej, w korytarzach lub na wycieczkach szkolnych, dzieje się o wiele więcej!! Chyba sami pamiętacie, prawda? 😉 Nawet jeśli Twoje dziecko uczy się zdalnie, ubezpieczenie NNW z pewnością przyda się w przypadku domowych „UPSów”…

 Poza tym w roku szkolnym w polskich szkołach ma miejsce kilkadziesiąt tysięcy wypadków z udziałem młodzieży szkolnej. Ubezpieczenie w szkole to podstawa!! Pamiętaj, aby Twoje dziecko miało odpowiednią ochronę!

Jesteś jeszcze z nami? SUPER !!!

Jak wybrać dobrą polisę do szkoły dla mojego dziecka?

Krótko i na temat! Podstawowe ubezpieczenie szkolne powinno zawierać NNW, czyli Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków.

Jest to świadczenie wypłacane za trwały uszczerbek na zdrowiu. 

UWAGA!! Zdarzają się polisy, które oferują wypłatę odszkodowania tylko w przypadku śmierci lub twałego inwalidztwa. Dodatkowo, wiele polis szkolnych ma bardzo okrojony zasięg terytorialny i działa np. tylko na terenie szkoły lub tylko poza miejscem zamieszkania. Ostatnie lata pokazały nam, że musimy również myśleć o ubezpieczeniu, które obejmie naukę zdalną z domu. I przede wszystkim należy zabezpieczyć aktywności sportowe. Tu warto sprawdzić, czy ubezpieczyciel nie wyłącza od odpowiedzialności zdarzeń powstałych np. zajęć grupowyc, treningów, czy podczas zawodów sportowych. 

Przed zakupem, sprawdź koniecznie lub zapytaj o powyższe rzeczy!!! 

Dobre ubezpieczenie szkolne powinno zawierać NNW, które:

 • działa na terenie całego kraju (w szkole, w domu, w trakcie nauki zdalnej podczas wycieczki, podczas zawodów sportowych, podczas wakacji itd.)
 • posiada obszerną tabelę świadczeń (złamania, skręcenia, zwichnięcia, oparzenia, odmrożenia inwalidztwo, śmierć itd.)
 • oferuje sumę ubezpieczenia na minimum 15-20 tysięcy PLN
 • działa przez cały rok, nie tylko ten szkolny

Co to jest EURO26 i czy to dobry wybór na ubezpieczenie szkolne?

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW EURO26 – DOBRA CENA, GLOBALNY ZASIĘG, ATRAKCYJNE ZNIŻKI DLA UCZNIÓW. 

Karta EURO26 wydawana jest od 20 lat! W ramach Karty udostępniamy wszystkim młodym ludziom w wieku od 5 do 30 lat ubezpieczenia szkolne, sportowe, turystyczne, które dostarcza jedna z największych firm ubezpieczeniowych – UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Nasze doświadczenie zaowocowało jednym z najatrakcyjniejszych cenowo produków jakim jest ubezpieczenie z Kartą EURO26. To produkt ubezpieczeniowy stworzony wyłącznie dla nas! Nikt w Polsce nie jest w stanie zaoferować takich warunków jakie mamy dla polis SPORT EXTRA. Szeroki zakres oraz niska cena ubezpieczenia sprawiają, że idealnie pasuje dla osób które szukają dobrej polisy do szkoły, na wyjazd zagraniczny, czy na zawody sportowe!

Już od 89 groszy dziennie Twoje dziecko otrzyma polisę ubezpieczeniową, która sprawdzi się idealnie w nowym roku szkolnym! Zajrzyj TUTAJ i czytaj więcej.

 Z EURO26 Twoje dziecko jest ubezpieczone podczas:

 • zajęć szkolnych (lekcje, przerwy, zajęcia wychowania fizycznego, zajęcia pozalekcyjne itd.)
 • wycieczek szkolnych (na terytorium całej Polski lub / i całego świata)
 • ferii zimowych/wakacji/weekendów
 • pobytu w domu, u rodziny, u znajomych… Wszędzie gdzie znajdzie się Twoja pociecha!
 • zawsze 365 dni bez limitów!

Ważne!! Polisy WORLD, WORLD EXTRA, SPORT i SPORT EXTRA pokrywają również koszty leczenia za granicą, powstałe w wyniku zarażenia się koronawirusem!!! Mamy nadzieję, że pandemia nigdy nie wróci, ale brak zabezpieczenia na wypadek takich sytuacji byłby obecnie szaleństwem.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, skontaktuj się z nami!

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

mail – kontakt@euro26.pl

EURO26 to nie tylko ubezpieczenie! Poznaj świat zniżek, które czakają na Ciebie w Polsce i w Europie! 

Każdy Posiadacz Karty otrzymuje w pakiecie dostęp do ponad tysiąca (!) zniżek w Polsce oraz ponad 30 000 zniżek w Europie! Karta #EURO26 jest ważna zawsze 365 dni, więc Twoje dziecko może również skorzystać z SUPER zniżek dostępnych za granicą. Pamiętaj, aby przypomnieć swojemu dziecku, aby zabrało Kartę podczas ferii, wakacji, czy wycieczki szkolnej. #EURO26 to rozpoznawalna marka w Niemczech, Czechach, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Węgrzech, na Słowacji i w wielu innych europejskich krajach!

Więcej o zniżkach dowiesz się TUTAJ

Co jeszcze warto wiedzieć? Dla naszych Posiadaczy organizujemy różnego rodzaju aktywności, gdyż kierujemy się zasadą #DoMore. #BeMore. Przeprowadzamy konkursy, rekrutacje, jesteśmy na Targach Młodzieżowych, tworzymy projekty młodzieżowe oraz organizujemy MEGA warsztaty!!! Warto być częścią naszej społeczności! Dołącz do nas na Facebooku!

FB – facebook.com/euro26pl

Poznaj dwa najbardziej popularne warianty Kart EURO26 wybieranych przez Rodziców dla dzieci. Porównaj zakresy, wybierz swój wariant!

Podobne wpisy