baner dla studenta

Tanie ubezpieczenie dla studenta!

Jeśli jesteś studentem lub doktorantem i wybierasz się na stypendium Erasmus+, to masz przed sobą niesamowitą przygodę! Aby cieszyć się nią w pełni, musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Dlatego konieczne jest, abyś miał ubezpieczenie od kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków (NW). Nie martw się z Kartą EURO26, nie jest to ani skomplikowane, ani drogie! Co więcej ubezpieczenie z Kartą EURO26 wykorzystasz przez cały rok dla celów turystycznych! Zwiedzaj świat z Kartą EURO26!

Jaki wariant ubezpieczenia będzie dla ciebie najlepszy?

Z kartą EURO26 masz dostępnych aż szesnaście wariantów ubezpieczeń działających na świecie. Są to Karty World oraz Sport. Możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ. To co może ci pomóc przy wyborze, to odpowiedzi na trzy magiczne pytania na start 🙂

Dokąd wyjeżdżasz? Gdzie będziesz studiować lub brać udział w praktykach? Ubezpieczenie w wariancie World obowiązuje na całym świecie, z wyjątkiem USA i Kanady. Jeśli jednak chcesz wyjechać akurat tam – mamy na to sposób! Kup najpierw kartę z serii World, a jak ją już otrzymasz (w ciągu24h) kup dodatkowe ubezpieczenie na USA i Kanadę TUTAJ. I gotowe !

Drugie pytanie jest o to jak spędzasz czas? Jesteś kanapowcem i Netflix to twój świat? Jeśli tak, wystarczy ci karta World 🙂 Jeśli jednak lubisz wędrówki górskie i jazdę na nartach sprawdź kartę World Extra (są tu koszty ratownictwa)! A jeśli jesteś typem sportowca, to od razu uderzaj w kartę SPORT EXTRA z rehabilitacją i OC! Ta najlepiej cię zabezpieczy!

Trzecim ważnym pytaniem jest to, czy posiadasz własne duże środki, aby w razie wypadku samodzielnie pokryć koszty leczenia i powrotu do domu? Jeśli nie, postaw na koszty leczenia 250 000 euro, to kwota, która jest w stanie realnie cię zabezpieczyć! Na swoim zdrowiu nie ma co oszczędzać!

Erasmus+ to wspaniałe doświadcznie, która da ci szansę na rozwój i poznanie innych kultur. Ale pamiętaj, że to także wyzwanie, które będzie wymagało od ciebie samodzielności i zaangażowania. Będziesz mówić w obcym języku, będziesz poznawać inną kulturę, będziesz uczyć się w innym systemie edukacji i pewnie będziesz dużo podróżować z nowo poznanymi przyjaciółmi. Nie raz przyjdą wam do głowy szalone pomysły 🙂 Zanim wyruszysz na niezapomnianą przygodę z programem Erasmus+, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie!

Dlaczego warto wybrać Kartę EURO26?

Być może tego nie wiesz, ale wyjeżdżając za granicę nie wystarczy ci karta EKUZ, która uprawnia do korzystania w innych państwach z opieki zdrowotnej. Po pierwsze nie działa wszędzie, po drugie nie obejmie wszystkich sytuacji, w których możesz się znaleźć. Potrzebujesz dodatkowo solidnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) z wysoką sumą kosztów leczenia. Tego wymagają uczelnie. Jeśli jesteś typem sportowca wybierz SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC . Jeśli jednak sport uprawiasz tylko amatorsko – sprawdź najpopularniejszą kartę EURO 26 WORLD EXTRA z opcją rehabilitacji oraz OC. Zobacz co zyskasz!

Ubezpieczenie na cały rok, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą! (poza USA i Kanadą)

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (inwalidztwo) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 2 500 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportu

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2500 zł!

Wypłatę świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – 80 zł przy pobycie w szpitalu do 7 dni, 160 zł – przy pobycie w szpitalu powyżej 7 dni

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji lub kwrantanny podczas podróży zagraniczne
– do 1 000 euro!

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORLD oraz SPORT możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produktach ubezpieczeniowych TUTAJ


Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla studenta z Kartą EURO26?

ponieważ ubezpieczenie NNW będzie działało również w Polsce – jak wpadniesz do domu na Święta 🙂

nie masz żadnych limitów wyjazdów w ciągu roku, podróżujesz ile chcesz!

o pieniądzach niby nie powinno się rozmawiać, ale cena jest po prostu niesamowita!

Ubezpieczenie w Karcie EURO26 zadziała na uczelni,
w trakcie podróży, za granicą i w Polsce!

Karta EURO26 w opcji WORLD EXTRA + REHABILTACJA + OC kosztuje jednorazowo 267,00 zł na cały rok!
To kwota niecałych 73 groszy (!) dziennie za odpowiedzialność ubezpieczyciela na poziomie aż 250 000 euro kosztów twojego leczenia!

TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA!

Zamów kartę i ruszaj w świat!