baner dla studenta

Tanie ubezpieczenie dla studenta!

Jesteś studentem lub doktorantem i wybierasz się na stypendium Erasmus+ w trakcie semestru zimowego? Gratulujemy, masz przed sobą niesamowitą przygodę! Aby cieszyć się nią w pełni zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Nie martw się z Kartą EURO26, nie jest to ani skomplikowane, ani drogie! Co więcej ubezpieczenie z Kartą EURO26 wykorzystasz przez cały rok dla celów turystycznych!

Studiuj i zwiedzaj świat z Kartą EURO26!

Jaki wariant ubezpieczenia będzie dla ciebie najlepszy?

Z kartą EURO26 masz dostępnych aż szesnaście wariantów ubezpieczeń działających na świecie. Są to Karty World oraz Sport. Możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ. To co może ci pomóc przy wyborze, to odpowiedzi na trzy magiczne pytania na start 🙂

Dokąd wyjeżdżasz? Gdzie będziesz studiować lub brać udział w praktykach? Ubezpieczenie w wariancie World obowiązuje na całym świecie, z wyjątkiem USA i Kanady. Jeśli jednak chcesz wyjechać akurat tam – mamy na to sposób! Kup najpierw kartę z serii World, a jak ją już otrzymasz (w ciągu24h) kup dodatkowe ubezpieczenie na USA i Kanadę TUTAJ. I gotowe !

Drugie pytanie jest o to jak spędzasz czas? Jesteś kanapowcem i Netflix to twój świat? Jeśli tak, wystarczy ci karta World 🙂 Jeśli jednak lubisz wędrówki górskie i jazdę na nartach sprawdź kartę World Extra (są tu koszty ratownictwa)! A jeśli jesteś typem sportowca, to od razu uderzaj w kartę SPORT EXTRA z rehabilitacją i OC! Ta najlepiej Cię zabezpieczy!

Trzecim ważnym pytaniem jest to, czy posiadasz własne duże środki, aby w razie wypadku samodzielnie pokryć koszty leczenia i powrotu do domu? Jeśli nie, postaw na koszty leczenia 250 000 euro to kwota, która jest w stanie realnie cię zabezpieczyć! Na swoim zdrowiu nie ma co oszczędzać!

Erasmus+ to wspaniałe doświadczenie, która da ci szansę na rozwój i poznanie innych kultur. Ale pamiętaj, że to także wyzwanie, które będzie wymagało od ciebie samodzielności i zaangażowania. Będziesz mówić w obcym języku, będziesz poznawać inną kulturę, będziesz uczyć się w innym systemie edukacji i pewnie będziesz dużo podróżować z nowo poznanymi przyjaciółmi. Nie raz przyjdą wam do głowy szalone pomysły 🙂 Zanim wyruszysz na niezapomnianą przygodę z programem Erasmus+, zadbaj o siebie.

Dlaczego warto wybrać Kartę EURO26?

Być może tego nie wiesz, ale wyjeżdżając za granicę nie wystarczy ci karta EKUZ, która uprawnia do korzystania w innych państwach z opieki zdrowotnej. Po pierwsze nie działa wszędzie, po drugie nie obejmie wszystkich sytuacji, w których możesz się znaleźć. Potrzebujesz dodatkowo solidnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) z wysoką sumą kosztów leczenia. Tego wymagają uczelnie. Jeśli sport uprawiasz tylko amatorsko – sprawdź najpopularniejszą Kartę EURO 26 WORLD EXTRA z opcją rehabilitacji oraz OC. Jeśli jednak jesteś typem sportowca wybierz wariant SPORT EXTRA + REHABILTACJA + OC . Zobacz co zyskasz!

Zobacz, co zyskasz jeśli wybierzesz Kartę SPORT EXTRA+ REH+ OC!

1

Ubezpieczenie NNW na cały rok, nie tylko za granicą ale również w Polsce, również wskutek uprawiania sportu! (poza USA i Kanadą)aż do 5 000 euro!

2

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

3

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8 000 euro!

4

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportów amatorskich, zawodowych, wyczynowych i ekstremalnych!

5

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

6

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (trwały uszczerbek oraz inwalidztwo) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

7

Ubezpieczenie OC SPORTOWEodpowiedzialność cywilna wskutek uprawiania sportu w Polsce i za granicą (szkody osobowe 10 000 euro, szkody rzeczowe 5 000 euro).

8

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

9

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2 500 zł!

10

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala!

11

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

12

Pokrycie kosztów
w przypadku kwarantanny podczas podróży zagranicznej
– do 1 000 euro!

13

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

14

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

15

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!


PORÓWNAJ DWA NAJBARDZIEJ POPULARNE WARIANTY KART WYBIERANE PRZEZ STUDENTÓW!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart SPORT EXTRA oraz SPORT możesz sprawdzić TUTAJ (Rozdział I § 3 ust.3 i pozostałe) a informacje o produkcie znajdziesz TUTAJ

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORLD oraz WORLD EXTRA możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produktach ubezpieczeniowych TUTAJ

Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie dla studenta z Kartą EURO26?

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Ponieważ ubezpieczenie NNW będzie działało również w Polsce – jak wpadniesz do domu na Święta 🙂
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Nie masz żadnych limitów wyjazdów w ciągu roku, podróżujesz ile chcesz! A dodatkowo możesz skorzystać zniżek i rabatów w Europie!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Cena za Kartę z ubezpieczeniem jest bardzo atrakcyjna! To produkt stworzony wyłącznie dla nas, nigdzie indziej nie dostępny!

Nie wiesz, którą Kartę wybrać?