Ubezpieczenie NNW

POLISA NNW TO UBEZPIECZENIE DZIAŁAJĄCE W PRZYPADKU NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW. OZNACZA TO, ŻE JEŻELI SPOTKA CIĘ NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK, MOŻESZ SIĘ STARAĆ O ODSZKODOWANIE ZA DOZNANY USZCZERBEK NA ZDROWIU.

Niestety, wypadki chodzą po ludziach i nigdy nie wiemy kiedy coś może nam sie przytrafić. Statystycznie najwięcej wypadków zdarza się w domu, czyli tam gdzie powinniśmy się czuć najbezpieczniej. Każdemu zdarzy się jednak poślizgnąć w wannie, a konstrukcja z krzeseł ustawiona do wieszania zasłon może okazać się niezbyt stabilna.

Czym jest nieszczęśliwy wypadek?

Nieszczęśliwy wypadek tonagłe zdarzenie wywołane przyczyna zewnętrzną, w którego następstwie Ubezpieczony, niezależnie od swej woli, doznał trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.

W takich przypadkach z pomoca przychpdzi ubezpieczenie NNW, z którego możemy uzyskać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, zwrot środków za zakup lub naprawę protez lub środków pomocniczych, a nawet środków za rehabilitację.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze polisy NNW?

Najlepiej jeżeli taka polisa działa, gdziekolwiek jesteśmy i nie ma ograniczeń, że działa np. tylko poza miejscem zamieszkania, bo takie też się zdarzają. Takie ubezpieczenie jest też często wymagane podczas wymian uczniowskich i studenckich lub przy podjęciu różnego rodzaju pracy np. sezonowej, więc należy zwrócić uwagę, czy nie ma wyłączenia na te aktywności.

Nie ma też polis, które będą działały w każdym możliwym przypadku, dlatego zawsze przy polisie NNW należy zapoznać się z wykazem uszczerbków na zdrowiu za jakie firma ubezpieczeniowa wypłaci odszkodowanie. Każdy ubezpieczyciel ma obowiązek przedstawić warunki ubezpieczenia, w których zawiera tabele, ze szczegółowo wymienionymi rodzajami uszkodeń ciała, które są objęte ubezpieczeniem, z informacją jaką kwotę możemy otrzymać za daną szkodę. W przypadku EURO26 możecie je znaleźć, dla Kart działających tylko w Polsce TUTAJ i dla Kart o zasięgu międzynarodowym TUTAJ.

DOBRA POLISA NNW ZA NIEWIELKĄ KWOTĘ? TAK, Z EURO26 MASZ TO W STANDARDZIE!

Wszystkie Karty EURO26 z ubezpieczeniem zawierają polisę NNW działającą w Polsce przez 365 dni! Ochrona działa:
> w domu
> w szkole
> w pracy
> podczas wakacji, ferii
> na koloniach, obozach
> podczas staży, praktyk i wolontariatu
> podczas przemieszczania się między miejscem zamieszkania i miejscem, do którego się udajemy

Ubezpieczenie działa w przypadku:
> uszczerbku na zdrowiu doznanego w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
> inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku,
> śmierci osoby ubezpieczonej w wyniku nieszczęśliwego wypadku
> kosztów zakupu lub naprawy protez, ortez i środków pomocniczych potrzebnych wskutek nieszczęśliwego wypadku

Polisa na cały rok do kwoty nawet 20 000 PLN to koszt już od 85 PLN!

NNW z EURO26:
> odszkodowanie za inwalidztwo lub trwały uszczerbek w wyniku nieszczęśliwego wypadku nawet do 30 000 PLN
> zwrot kosztów zakupu lub naprawy protez i środków pomocniczych do kwoty 2 500 PLN
> odszkodowanie w przypadku śmierci Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku do kwoty 15 000 PLN
> zakres terytorialny- Polska (Karty POLSKA EXTRA, POLSKA, POLSKA SPORT EXTRA, POLSKA SPORT) lub Polska i świat bez USA i Kanady (Karty WORLD EXTRA, WORLD, SPORT EXTRA, SPORT)
> szerokie tabele uszczerbków na zdrowiu (w tym zwichnięcia, skręcenia, oparzenia, odmrożenia, zerwanie ścięgien- wszystkie warianty, poza WORLD i POLSKA).

NNW Z EURO26 TO NIE TYLKO ODSZKODOWANIA ZA USZCZERBEK. PO WYPADKU CZĘSTO POTRZEBNA JEST REHABILITACJA. NIE MA PROBLEMU, O TYM TEŻ POMYŚLELIŚMY!

Do każdej Karty z polisą możesz dokupić ubezpieczenie kosztów rehabilitacji w Polsce do kwoty 1 000 PLN!

Jeżeli po wypadku lekarz zaleci rehabilitację, możesz odzyskać pieniądze wydane na zabiegi na podstawie faktur i rachunków. Jeżeli wybierzesz jeden z wariantów na Polskę, wypadek i rehabilitacja muszą mieć miejsce w Polsce do roku od zdarzenia. Jeżeli wybierzesz Kartę o zasięgu międzynarodowym, wypadek może być wszędzie (z wyłączeniem generalnym terytorium USA i Kanady), a rehabilitacja musi mieć miejsce w Polsce, do roku od zdarzenia.

To takie proste! Cena dodatkowej polisy- koszty rehabilitacji w wyniku NNW to jedyne 8 PLN!

DLA WSZYSTKICH SPORTOWCÓW I KOCHAJĄCYCH AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU PRZYGOTOWALIŚMY KARTY SPORT!

W ramach Kart POLSKA SPORT EXTRA i POLSKA SPORT zyskujesz ubezpieczenie NNW i OC działające w Polsce w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, ekstremalnych i zawodowego i wyczynowego uprawiania sportów.

W ramach Kart SPORT EXTRA i SPORT ubezpieczenie NNW działa na całym świecie bez USA i Kanady, więc również na terenie Polski.

Polisa będzie działała w trakcie:
> treningów
> zawodów
> mistrzostw
> zgrupowań
> obozów sportowych
> wypraw
> ekspedycji

Jak najlepiej wybrać rodzaj Karty do uprawianej dyscypliny? Sprawdź nasz Poradnik Sportowy.

Zapewnij sobie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków!

Już od 85 PLN za cały rok!

Masz pytanie? Skontaktuj sie z nami!

tel. 58 690 40 60 (czynny pn-pt 8.30-16.30)

mail – kontakt@euro26.pl

FB – facebook.com/euro26pl

Podobne wpisy