ubezpueczenie turystyczne

Ubezpieczenie dla turysty!

Podróżowanie to wspaniała okazja do poznawania świata, kultury i ludzi. Jednak podróżowanie wiąże się również z pewnymi ryzykami, takimi jak choroby, wypadki, kradzieże czy utrata bagażu. Dlatego zadbaj o ubezpieczenie turystyczne, które zapewni ci ochronę. W razie problemów nie będziesz sam, zyskasz fachową pomoc i wsparcie. Poza tym oszczędzisz pieniądze, ponieważ ubezpieczyciel weźmie w swoje ryzyko pokrycie kosztów twojego leczenia, które za granicą mogą być bardzo wysokie. Standardowo na rynku możesz kupić ubezpieczenie turystyczne na okres jednej podróży – w przypadku naszej Karty EURO26 płacisz jak za jeden wyjazd a zyskujesz ubezpieczenie na wszystkie wyjazdy w ciągu roku!

Jaki wariant ubezpieczenia będzie najlepszy dla turysty?

Z Kartą EURO26 masz dostępnych aż dwadzieścia cztery warianty ubezpieczeń, część jest dedykowana dla turystów podróżujących wyłącznie po Polsce, a część dla osób, które wyjeżdżają zagranicę. Możesz je wszystkie sprawdzić TUTAJ.
To co ci pomoże przy wyborze wariantu ubezpieczenia z kartą, to odpowiedzi na poniższe pytania.

Dokąd wyjeżdżasz? Tajlandia? Azja? Europa? Kuba? Tatry? Mazury? Jeśli podróżujesz po Polsce wystarczą ci karty z wersji POLSKA, jeśli jednak wyjeżdżasz za granicę sprawdź karty serii World. Jeśli myślisz o USA i Kanadzie zajrzyj TUTAJ.

Czy uprawiasz amatorsko lub wyczynowo sport?
Jeśli uprawiasz dyscypliny takie jak narciarstwo, snowboarding, surfing, windsurfing, kitesurfing, weakboarding, albo trenujesz sport – sprawdź wersję SPORT EXTRA z rehabilitacją i OC!

Czy jesteś w stanie pokryć koszty leczenia z własnej kieszeni za granicą? Jeśli nie , wybierz kartę z wysokim poziomem zabezpieczeń. Za niewielką dopłatą zyskasz niewspółmiernie wyższe sumy kosztów leczenia, nawet 250 000 euro!

Dlaczego warto sobie odpowiedzieć na te pytania? Ponieważ ubezpieczenie turystyczne zapewni ci ochronę w różnych sytuacjach, obejmie koszty twojego leczenia, transportu medycznego, repatriacji, odpowiedzialności cywilnej czy odszkodowania za utracone lub uszkodzone rzeczy podczas twojej podróży. Potraktuj go więc nie jako koszt, ale inwestycję w swoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort podróżowania! Nie narażaj się na niepotrzebne kłopoty i straty finansowe.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie turystyczne z Kartą EURO26?

Jeśli zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi podczas podróży za granicą, ubezpieczenie turystyczne z Kartą EURO26 pokryje koszty twojego leczenia nawet do 250 000 euro (to ponad 1,1 mln złotych!). Jeśli zgubisz lub uszkodzisz swój bagaż ubezpieczenie turystyczne z Kartą EURO26 zwróci ci ich wartość do 200 euro. Nie musisz się też o martwić o koszty zorganizowania akcji ratunkowej jeśli utkniesz w górach. Nawet jeśli wyrządzisz innym szkody osobowe lub rzeczowe ubezpieczenie będzie mogło pokryć koszty ewentualnych odszkodowań. Zapoznaj sie z głównymi zakresami ochrony:

Ubezpieczenie na cały rok, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą! (poza USA i Kanadą)

Pokrycie kosztów leczenia za granicą i natychmiastowej pomocy assistance – aż do 250 000 euro – to ponad 1,1 mln zł!)

Pokrycie kosztów w przypadku konieczności zorganizowania akcji ratowniczejaż do 8000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (inwalidztwo) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (trwały uszczerbek) w Polsce i za granicą – aż do 5 000 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych (śmierć) wypadków w Polsce i za granicą – aż do 2 500 euro!

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wskutek uprawiania sportu

Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych (NNW)
– do 2500 zł!

Wypłatę świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – 80 zł przy pobycie w szpitalu do 7 dni, 160 zł – przy pobycie w szpitalu powyżej 7 dni

Ubezpieczenie OC od szkód osobowych/rzeczowych wyrządzonych w Polsce i za granicą – 20 000 euro/10 000 euro!

Ubezpieczenie bagażu podróżnego w przypadku jego kradzieży, utraty, zniszczenia lub uszkodzenia podczas podróży zagranicznej – do 200 euro!

Pokrycie kosztów rehabilitacji koniecznej w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków
– do 1 000 zł

Pokrycie kosztów
w przypadku izolacji lub kwrantanny podczas podróży zagraniczne
– do 1 000 euro!

Pokrycie kosztu sprowadzenia dodatkowej osoby z Polski do miejsca twojego pobytu jeśli trafisz do szpitala

Pomoc Centrum Alarmowego w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów!

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dla kart z serii WORLD możesz sprawdzić TUTAJ a informacje o produkcie ubezpieczeniowym (kartę produktu) TUTAJ


Dlaczego jeszcze warto wybrać ubezpieczenie Kartą EURO26?

ubezpieczenie NNW działa również w Polsce!

to nie jest ubezpieczenie na jeden wyjazd, ale na wszystkie wyjazdyw ciągu roku 🙂

korzystasz cały rok (przez wakacje, ferie, majówkę, długie weekendy, na szybkie wypady) a płacisz tyle co za jeden wyjazd!

Z ubezpieczeniem w Karcie EURO26 możesz cieszyć się swoją podróżą bez zbędnych stresów i obaw.

Masz TUTAJ wiele kart do wyboru, ale jeśli nie uprawiasz wyczynowo sportu i nie podróżujesz wyłącznie po Polsce, zwróć uwagę na jedną z naszych najbardziej popularnych kart dla turystów: EURO26 w opcji WORLD EXTRA + REHABILTACJA + OC. Karta kosztuje jednorazowo tylko 267,00 zł za ubezpieczenie na cały rok! Polecamy ci ją ze względu na bardzo wysoką sumę kosztów leczenia za granicą, pokrycie kosztów ratownictwa oraz szeroki zakres ochrony. Cena jest również bardzo atrakcyjna – tylko 73 grosze dziennie za tak bogaty pakiet!

Nie zwlekaj i zamów swoją Kartę EURO26 już dziś!

TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA!