Ubezpieczenie z Kartą Euro 26

W Polsce Karta EURO26 wydawana jest już od ponad 20 lat!

W ramach Karty Euro26 z ubezpieczeniem otrzymasz ubezpieczenie turystyczne oraz NNW. Ubezpieczenie do karty dostarcza nasz wieloletni partner – UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Co zyskujesz z Kartą EURO26?

Zdobędziesz tanie ubezpieczenie z szerokim zakresem!

365 dni ochrony!
24 godziny na dobę!

Bezpieczeństwo na terytorium całego świata (bez USA i Kanady)!

Podróżujesz bez limitu wyjazdów!

Wsparcie Centrum Alarmowego,
7 dni w tygodniu!

Dla kogo jest dedykowane ubezpieczenia z Kartą EURO26?

Ubezpieczenie w karcie EURO 26 jest dla każdego w wieku od 5 do 30 lat. Jakie ubezpieczenie cię interesuje?

Ubezpiecz swoje dziecko z Kartą EURO26

Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym, możesz dzięki karcie EURO26 zapewnić mu bezpieczeństwo w Polsce i za granicą – nie tylko w trakcie ferii czy wakacji, ale przez cały rok! Zyskasz ubezpieczenie turystyczne, NNW oraz zabezpieczysz dziecko w trakcie uprawiania sportu! Zwykłe ubezpieczenia nie dają tak szerokiej ochrony!

Ubezpieczenie dla studenta z Kartą EURO26

Jeśli jesteś studentem, karta EURO26 będzie idealnym towarzyszem twoich studiów. Nie tylko zapłacisz mniej za książki, kursy językowe i bilety komunikacji miejskiej, ale także będziesz mógł wyjechać na wymianę, praktyki lub staż za granicę bez obaw o koszty leczenia czy odszkodowania z tytułu wyrządzonych szkód osobom trzecim!

Ubezpieczenie turystyczne z Kartą EURO26

Lubisz podróżować i poznawać świat? Karta EURO26 to najlepszy prezent dla ciebie. Nie tylko zaoszczędzisz na biletach kolejowych, noclegach i restauracjach, ale także będziesz zwiedzać świat bezpiecznie! Ubezpieczenie do karty EURO26 zapewni ci pokrycie kosztów leczenia w każdym kraju (oprócz USA i Kanady), pomoc w razie utraty lub kradzieży bagażu i dokumentów oraz odszkodowanie z tytułu OC.

Ubezpieczenie sportowe z Karta EURO26

Jeśli uprawiasz sport, karta EURO26 stanie się niezbędnym elementem twojego ekwipunku. Nie tylko otrzymasz zniżki na sprzęt sportowy, siłownie, czy stoki narciarskie, ale także możesz uprawiać sport bez obaw o skutki wypadku czy szkody wyrządzone innym. Ubezpieczenie zapewni ci ochronę zarówno podczas treningów, sportów rekreacyjnych, czy sportów wysokiego ryzyka, ekstremalnych lub zawodowych.

Ubezpieczenie praca za granicą z Kartą EURO26

Jeśli planujesz pracować za granicą zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi sytuacjami! Z kartą EURO26 otrzymasz gwarancję pokrycia kosztów leczenia, dostęp do pomocy medycznej w razie wypadku, możliwość transportu do kraju w razie nagłej choroby a także rekompensatę za zgubiony bagaż. Nie zapominaj o rabatach na zakupy, usługi i atrakcje w ponad 37 krajach Europy!

Dopasuj ubezpieczenie w karcie do własnych potrzeb!

Ubezpieczenie w Karcie EURO26 jest dostępne w kilku wariantach, które możesz dopasować do swoich potrzeb i preferencji. Możesz wybrać zakres terytorialny ubezpieczenia: Polskę lub cały świat (bez USA i Kanady), a także zdecydować o zakresie ochrony: wysokości kosztów leczenia za granicą, następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym lub związanej z uprawianiem sportu, ubezpieczeniu bagażu oraz assistance. Karta może również pokryć ewentualne koszty rehabilitacji .


Przeczytaj koniecznie ten artykuł!